Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jobban várod az Star Wars: Az...

Jobban várod az Star Wars: Az ébredő Erőt, mint annak idején a Baljós árnyakat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Uh...Biztos jobban, mivel a Baljós árnyakat semennyire sem vártam. Azt se tudtam egy jó ideig, hogy létezik.
2015. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bajlos arnyakat nagyon vartam, de nem volt meg az a katartikus elmeny, amit remeltem.


az SW7-et is varom, de mivel oregebb vagyok 15 evvel igy mas a hozzaallas :)


Az elkovetkezo evekben-evtizedekebn amugy is csucsra fogja porgetni a franchise-t, annyi SW film lesz hogy lehet meg is unjuk :)

2015. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanúgy. Akkoriban nem igazán érdekelt a SW, pontosabban szólva nem is nagyon ismertem, most meg érdekel, de nem vagyok hype-olós fajta.
2015. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

engem sem különösebben köt le a dolog :D egyiket sem "vártam" :D


én nem akarom lehúzni az újat sem úgy, hogy nem nézem meg, de szerintem gáz ez az óriási hype körülötte. pont ugyanez a véleményem a james bond filmekről is. biztos jó volt az elején, de amikor már kb. minden évben kidobnak egy új 007-es részt, az már inkább csak ilyen "addig üsd a vasat, amíg meleg" dolog...addig kell újabb bőröket lehúzni az előző részek sikeréből, ameddig tudunk.


szerintem ez a star wars is inkább ez. ez már nem is egy Lucas film...hát szóval na...majd biztos ez is egy brutális bevételeket generáló mozi lesz, de nem azért, mert olyan jó, hanem mert akkora a hype körülötte, hogy boldog-boldogtalan rohan a moziba.

2015. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!