Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars filmek közül...

A Star Wars filmek közül miért a Baljós Árnyakat tartják a leggyengébbnek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó rész, írok pár dolgot ami tetszik benne: pl: megismerkedünk a gyerek Anakinnal, hogy milyen élete volt a tatooine-on, a fogatverseny is nagyon jó lett, akkor a szereplők is jók, gondolok itt pl a fiatal obi wan-ra vagy qui gon jinn-re, de nekem még jar jar is bejön bár tudom őt sokan idegesítőnek tartják de szerintem vicces karakter lett.
2010. aug. 12. 15:41
 1/5 anonim válasza:

nekem is tökéletesen bejön, kisebb koromban kazettán megvolt eredetiben, szarrá néztem.

sztem azért nem lett akkora sikere, mert mikor az eredeti triológia készült, akkor ezek a vizuális effektusok újak voltak akkor még. (70-es 80-as évek) Meg persze akkor a sci-fi műfaj virágkorát élte. Sokan azt is mondják, hogy jar jar idétlen karaktere nem illik bele a star wars filmekbe (esetleg világába) vagy pedig Anakin karaktere, hogy egy kb 10-11-12 éves gyerek ilyenekre legyen képes. (gondolok most itt a fogattversenyre vagy az űrcsatára naboo mellett.)

2010. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert Lucas pénzimádó és elsősorban mindig a gyerek nézőkre gondol.Ezért lett egy kicsit gyengébb,de nem olyan rossz.Szerintem a legnagyobb hibája,hogy elintézték benne Dart Mault.A Star Wars egyik legjobban sikerült karaktere.

A legnagyobb szentségtörés azonban az Ewokok a Jedi Visszatérben.Az verhetetlen baki.

2010. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert hosszú idő után ez volt az első "új" SW epizód és épp abban az időben jött ki, amikor világméretű divattá vált az új dolgok fikázása. Szerintem nincs különösebb baj vele, sokak szerint nem igazán hozza a régiek hangulatát, de véleményem szerint ezt nem is lehet elvárni tőle 20 év után.
2010. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen szó: midikloriánok.
2011. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"épp abban az időben jött ki, amikor világméretű divattá vált az új dolgok fikázása"


Ja, az ugyanazon évben kijött Mátrixot is, hogy fikázták.

2011. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!