Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars: Elszabadult...

A Star Wars: Elszabadult erőnek van magyar feliratos verziója? Megpróbálkoztam a szinkront végignézni, de valami borzalom.

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen film nincs.

Az Ébredő erőnek viszont van, ha jól tudom. Gondolom nem mindegyik moziban.

2015. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó reggelt kívánok!


https://www.youtube.com/watch?v=YHoS_x6vAPU

2015. dec. 18. 17:27
 3/8 A kérdező kommentje:

Esetleg más, aki ért is hozzá?

Mert szerintem, ha ezt valaki leszinkronizálta, akkor remélhetőleg van egy feliratos verziója. Legalábbis nagyon remélem...

2015. dec. 18. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami amatőr szar.
2015. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ezért keresem feliratosan... :)
2015. dec. 18. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egész az.. a feltöltő csinálhatta az egészet. Ha ő nem mellékelt feliratot, nem hiszem, hogy más ezzel szarakodna. Meg ki az aki magyar """"filmre""" feliratot csinálna és lenne erre türelme...
2015. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem olvastam még a könyvverziót (a filmet is néhány órája találtam), de nem azt követi?
2015. dec. 18. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem film. Egy játék átvezető videói lettek kivágva és egyberakva. Inkább játssz a játékkal, Force Unleashed a címe, ahhoz van magyarítás, meg írtak belőle könyvet is, Tomboló erő címmel ha csak a sztori érdekel.
2015. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!