Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Úgy tűnik ön külföldön van...

"Úgy tűnik ön külföldön van vagy az internetkapcsolata fut át külföldi közvetítőn. A kért tartalom egyelőre sajnos nem érhető el Magyarországon kívülről. " (UPC Szolgáltató)?

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet kapom amikor megnyitom az Opera Mini böngészővel akármelyik indavideón lévő sorozatot / filmet.

Ez eddig szép és jó, csak az a "ciki" benne, hogy Magyarországon (Budapesten) élek, így elég nehéz "külföldön tartózkodnom".

Kb. 1 hónapja még akármilyen videót lejátszott, letöltött, látott a böngésző..(A böngésző frissítés után lett ilyen).

Már a telefon gyári állapot visszaállítása megvolt, újraraktam mindent, most sem megy.

Ha valaki tud erre valamilyen megoldást azt megköszönném.

Más böngésző ajánlása is megfelel, de a lényeg, hogy le tudjam tölteni a videókat.



2015. dec. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a dolphin böngészőt. beépített reklámblokkolója is van.
2015. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de pont a lényeget nem lehet vele elérni....: letölteni a videót!
2015. dec. 18. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt a weboldalt a mobilom nem nyitja meg....
2015. dec. 29. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogy az Opera Mini alapból proxy-n keresztül böngészik, tehát nem közvetlenül kommunikál a szerverrel hanem egy harmadik gépen keresztül, ami teszem azt külföldön van.

Android-ra van Firefox azt próbáltad már?

2015. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
próbáltam már, de azzal se tudok letölteni videókat a weboldalról.....
2016. jan. 2. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy magyar proxy-n keresztül működne.


Egyet találtam, IP-je:


79.120.177.106

Port: 8080


Beállítás:


Opera-ban:

https://www.youtube.com/watch?v=NfHfOd2vhTQ


Firefox-ban:

Tools - Options - Advanced - Network - Connection: settings - Manual proxy configuration


Készülj fel rá, hogy lehet, hogy lassú lesz és nincs mindig online a proxy.

Olyan dolgokhoz, amiket nem szeretnéd, hogy más lásson, szerintem ne használd mert az adatforgalmad a proxy-n hozzáférhető.

2016. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. jan. 3. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 crackjack válasza:

Én is nézni akartam mobilon Chrome-ban, de a fenti hibát kaptam én is. Mobilos Chrome-ban nincs is proxy beállítás csak ha a Wifi csatlakozásnál állítom be. :-(


Firefox-ban szerencsére most minden jó.

2018. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!