Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan fejeztétek volna be...

Ti hogyan fejeztétek volna be a Narutot?

Figyelt kérdés
Sokan nincsenek megelégedve a Naruto befejezésével,ahogy én sem,szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. dec. 22. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a gond hogy nem voltak megírva a karakterek 90%-a, aki meg igen annak semmi jelentősége nem volt. És ez nem fikázás hanem tény, annyi mindenen átment Naruto is, hogy SZÁNALMAS hogy ugyan az a buta gyerek maradt a végére aki a Naruto legelső részében volt. A romantikus szálra meg nincs minőségi jelző milyen rossz lett.... :D


Én egyébként fókuszáltam volna a Senju és az Uchiha konfliktusra, és a végén megölettem volna a két "főszerepelőt" a egymással. Mivel abból jó dráma lett volna, de az már látszott korán, hogy drámázni nem fog tudni a Naruto, már a szülei dolgai sem voltak éppen drámaiak, aztán a Nejis dolog egyenesen szar lett, főleg ahhoz képest hogy Itachit anno hogyan írták ki. Volt értelme, volt lényege, volt belőle tanulság, és 3 karakter személyiségét vitte előre. Egyébként szerintem már a Pain saga után eladta a hírnévért a mangát a mangaka.

2015. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.Naruto viselkedése annyi minden után alig javult.Amúgy ha még a végén megölik egymást Sasukéval szerintem az még nagyobb baromság lett volna,bár ez az én véleményem. :D Amúgy Neji a kedvencem és tényleg vicc volt a halála.Komolyan azért ölte meg Kishimoto,hogy összehozza Narutot és Hinatat?!Na nee,hát még össze sem jöttek,csak a filmben(The last,ami ugye pár évvel utána van). :D Már nevetek a szánalmán.Szóval hatalmas viccet csinált belőle,bravó Kishi.
2015. dec. 22. 18:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a befejezés. Mármint jól lezárták.

Bár én nem voltam soha kíváncsi a szerelmi szálakra.

Az meg erős túlzás, hogy olyan buta gyerek maradt.

Inkább megmaradt a gyermeki éne, azonban sokat fejlődött magához képest.

Bár alapból a Naruto szerintem nem az ahol azt kell nézni, hogy "jaj a szereplők lélektanilag milyen sokat változtak, de romantikus, blablablabala".

Ez shounen fight. Ergo a leglényegesebb dolgok a power up, fejlődés erőben. Új ellenfelek, epic csaták.

Ha karakterekre vagy kíváncsi akkor keress más kategóriát.

Én személy szerint néha sokaltam is már azt a sok elmélkedős, érzelgős részt.



Az meg, hogy öljük meg a két főszereplőt elég nagy hülyeség. Nagyon sok fan van. S ez nem az a fajta shounen ami darkos, hogy a főszereplő kinyúl. Szóval nem dráma.

Nem győzöm hansúlyozni, hogy shounen fight.

Gyenge, harc, harc, power up, fejlődés, edzés, harc, harc, ő a legerősebb, happy end.


Neji halála pedig azért kellett, hogy egy tényleges főszereplő legalább meghalljon. Érzékeltessék, hogy ez tényleg egy háború volt. Aminek lett tényleges áldozata is.


A filmben való összejövetelük meg nem véletlen volt, hiszen a manga terén volt egy nagy ugrás. S ezzel tudták a legjobban eladni a filmet.


Naruto meg ténylegesen nem fejeződött be, az új generációval fogják folytatni. Oda úgy is visszahozzák a naruto-sasuke szálat.

2015. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze összehozzák azt a két embert aki gyakorlatilag 600 rész alatt alig szólt egymáshoz. Zseniális.


Mondjuk lehet fasz*ság megöletni őket egymással, de ez az a lezárás amit mindenki elvárt... btw: rohadt ötlettelen, mindenki ezt várta. Ennyi erővel tök mind1 hogy ér véget. Mondjuk számomra a Naruto nagyon rég elveszett.

2015. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is hülyeség.Neji halála felesleg volt.Amúgy oké,Naruto tényleg fejlődött szellemileg.Amúgy a legnagyobb hülyeségnek tartom a Sasuke vs Naruto harcot a végén.Mindenki erre várt,értem is,de ez így jön le kb: véget ért a háború,sok a halott,tudod mit Naruto,még egy utolsót nyomjunk le,hogy elismerjelek.Vége a háborúnak,de azért ennek örömére kell még egy kis "buli". :D Mindegy,nekem már tetszenek ezek a hipererők,de végignézem,ha már ezen nőttem fel.
2015. dec. 22. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ezen nőttem fel, de olyan szinten gagyi ZS kategóriába lépett a szememben hogy nem vagyok hajlandó végignézni!
2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eléggé rossz lett a végére,de én még megnézem és kijavítom magam: *nem tetszenek ezek a hipererők,csak rosszul gépeltem.
2015. dec. 22. 20:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Kétféle tábor van.

Egyik az aki imádja a hiper szuper erőket. S imádják ha korlátlan az erő növekedés.

A másik aki túl komplikálja a shounen fightot.

Nem véletlen fordult a mangaka ebbe az irányba. Őt is a fanok irányítják. Ha nem tetszik az érzelmes szál, rak harcot, és fordítva is ez igaz.

A fanok többségének ez az irány jött be.

Halkan megjegyzem, nekem is. :)

Ezen felül a mangaka nem a magyarok véleményét figyeli első sorban, hanem inkább a felvevő piacot.

Kelet, és erősen nyugat(amerika)

2015. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Elsősorban? Ami Japánban divat azt követi, az hogy ő inkább a pénzt választotta és a hírnevet és eladta a művét az az ő dolga. Lehet sokan megtették volna a helyében, de ilyen orbitális marhaságokat ne mondj ha nem ismered a mangaszakmát...
2015. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pein beviszi az egész Akatsukit Konohába és végigmennek szépen az 5 nemzeten és kiírtanak mindenkit. Ezt mind nagyon jól meganimált harcokkal csinálnám és tökéletes vége lenne. Ennyi! Köszönöm!
2015. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!