Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Star Wars: The Force...

SPOILER! Star Wars: The Force Awakens! Ki lehet az új főgonosz?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, ki lehet az új főgonosz, akit csak Snoke-ként emlegetnek?


Szerintem Darth Plagueis! Hogy miért?

-Tudjuk róla, hogy nagyon öreg, illetve súlyosan meg van sérülve. Palpatine ugye elmeséli Anakinnak, hogy megölte őt. Viszont Palpatine csak azt hiszi, hogy megölte, mert Plagueisnek mégis sikerült rájönnie, hogyan kell kijátszani a halált

-Ezzel ő lehetne a 9 részes SW Saga ultimate főgonosza, aki majdnem legyőzhetetlen, mert képes legyőzni a halált

-Ha Snoke nem Plagueis, hanem valaki más, aki a semmiből jött, és eddig még csak nem is hallottunk róla, azt nem lehet normálisan megmagyarázni, és nagyon erőltetett lenne

-A Snoke zenei téma kísértetiesen hasonló ahhoz a zenéhez, ami akkor szól, amikor Palpatine Anakinnak mesél Plagueisről a 3. részben. Véletlen lenne?



2015. dec. 22. 19:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azt hívjuk kánonnak, ami hivatalosan is beletartozik a SW univerzumába.


Jelenleg a következő alkotások tartoznak a kánonba:

-A hét mozifilm

-A két animációs sorozat (TCW, Rebels)

-Minden olyan könyv, regény, képregény, játék, ami 2014 tavasza után jelent meg


Így az, hogy Plagueis muun volt, már nem releváns infó.

2015. dec. 25. 11:05
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Plagues nem volt egy nagy harcos,kerülte a közvetlen konfliktust bár kiváló vívó volt,vagyis nem valószínű,hogy ennyire sebesült lenne az ábrázata.És értett az öngyógyításhoz is,a tüdejét az állát és a gégéjét is újraépítette az erővel.Ennek az újnak meg ketté volt vágva a feje homlokig ha jó láttam ami egyértelműen harci seb.Ezért ez a verzió a valószínűbb a kilétére [link]
2015. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Na neee az teljesen kizárt. Egy inkvizítor gyenge játékos egy ilyen játszmában. Semmi fenyegetést nem jelentene


Egyébként Plagueisről csak annyit tudunk amennyit Palpatine elmondott. Az hogy mi volt a Darth Plagueis könyvben teljesen lényegtelen, mert nem kánon.

2015. dec. 27. 00:08
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyébként befejezhetnéd már ezt a károgást bocs kánonozást,mert nevetséges és még baromság is.Igen tiszteletlen dolog a részedről,hogy az egyik legjobb star wars regényeket író James Lucano művét ilyen szinten ledegradálod és minősíted,hogy lényegtelen.

Visszatérve az alapkérdésre és a filmet alapul véve,Kylo egyértelműen balfácán volt.És ő volt Snoke első számú és legjobb embere.Ebből pedig következik,hogy ő sem lehet egy akkora szám ha csak ennyire futotta,ezért ő is csak egy másod vonal béli Sith lehet,méghozzá abból az óvodás lázadók sorozatból,az a pörgő fénykardos sith inas.

2015. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egy szóval se degradáltam le a könyvet. Elolvastam, és egyébként kur*va jónak tartom. Én csak azt mondom, hogy figyelmen kívül lehet hagyni. Tetszik vagy sem, de nem kánon. Nem én találtam ki, hogy dobjunk ki mindent az ablakon, hanem a Disney. Úgyhogy nem értem miért kell nekem esni, én csak a tényeket közöltem, egyáltalán nem minősítettem James Luceno műveit (ki vagyok én ahhoz, hogy minősítsem, sőt, ledegradáljam?)


Plagueisről ennyit tudunk, ami kánon, nem többet, nem kevesebbet: [link]

2015. dec. 27. 01:25
 16/19 A kérdező kommentje:

És még valami... az hogy Kylo szar, nem feltétlenül Snoke hibája. Egyrészt lehet, hogy Kylo-tól ennyi telik. Másrészt Snoke is említi, hogy be kell még a kiképzését fejeznie. Harmadrészt, lehet Kylo annyira nem is volt béna, csak abban a helyzetben:

-sérült volt

-érzelmileg ingatag volt (éppen előtte ölte meg az apját)

-ergo nem igazán volt ura az erejének

-míg Rey-ben épp akkor ébredt fel az Erő (erre utal a film címe is), ráadásul Rey-nek volt jártassága a vívásban (ott van a hosszú botja, ugye)


Ezek után nem csoda, hogy legyőzték.

2015. dec. 27. 01:30
 17/19 A kérdező kommentje:

Egyébként itt a bizonyíték: https://www.youtube.com/watch?v=vd_8-NCN5CU


Főleg 3:25-től, ott szépen látszik a hasonlóság (milyen hasonlóság, gyakorlatilag ugyanaz a kettő...)

2015. dec. 27. 01:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Valamelyik angol fórumon olyasmit olvastam, hogy Snoke-ra valamiért nem vonatkozik a "kettő szabálya", miszerint egy időben csak egy Sith Nagyúr és egy tanítvány lehet. Szerintem egy teljesen új karakterrel van dolgunk. Ettől függetlenül én is kicsit a semmiből előkapottnak érzem, jó volna majd a jövőben több infóhoz jutni a rejtőzködését, illetőleg a hatalomra jutását illetően.
2016. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem meg a Ren lovagok vezére Snoke....És nem Jar Jar, Darth Plagueism Vader vagy a nagyapja és sem pedig Palpatine.


Lehet, hogy inkább alkottak szimplán egy új főgonoszt....


A youtube is tele van rakva ilyen marhaságokkal, arra leszek kíváncsi, hogy ezek a teóriák mennyire lesznek valósak és hogy fog mindenki magyarázkodni...

2016. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!