Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Halloween 4 nagyon durva...

Garrison 2001 kérdése:

A Halloween 4 nagyon durva slasher film?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jelent meg magyarul, csak angolul jött ki, a Family Guyból ismerem, a "Tom Tucker: A férfi és az álmai" című részből, amiben kiderült, hogy Tom játszotta akkoriban George P. Wilbur néven Michael Myers-t a filmben, persze ez a valóságban nem igaz.Abban láttam egy részletet belőle, és az nekem elég meghökkentő volt. Aki látta, valaki meg tudja mondani, hogy amúgy nagyon borzasztó film-e vagy nem?

2015. dec. 24. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Már régebben láttam, de nem rémlik, hogy durvább lenne egy átlagos slasher filmnél. Az 5-öt nem bírtam végignézni, amihez azért a borzasztó szinkron is hozzájárult. A 6-ot sokan dicsérik, ha valóban durvát akarsz. :)
2015. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Én nem nézek horror filmeket amúgy, csak erre kíváncsi voltam, mert benne volt a FG-ban. :) 18/F
2015. dec. 24. 15:45
 3/8 P3tő Kriszx válasza:
100%
de kijott magyarul én láttam az oszes részét kicsit durva de amugy megnézhető
2016. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A VHS korszakban valóban kijött, de DVD-n nem elérhető a 4-5-6. rész sajnos. A többi igen.
2016. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
az eredeti első részt, és a 2007es remaket érdemes megnézni, a többi véleményem szerint időpazarlás
2016. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat ja, én is kb. így vagyok vele - bár igazaból szerintem az eredeti '78-as azért sokkal jobb, mint a 2007-es, az is jobban tetszik, hogy az a film nem vérengzéssel akarta eladni magát(mármint az eredeti), és azért a szereplők is sokkal jobban működnek benne, lásd pl. Laurie v. Dr. Loomis karaktere, de azért a 2007-es film sem vállalhatatlan, összegezve az eredetire 10/10, a 2007-es remake-re pedig 5/10 pontot adnék, na de ez csak mellékes :)). Meg szerintem a 2.(1981), 4.(1988), 5.(1989) és a 6.(1995) részt is érdemes megnézni, nekem az a vonal bejött, és azért ezek a részek - még ha nem is érik utól az eredetit - azért viszonylag klasszikusnak számítanak. Igaz, az 5.rész szerintem is gyengébb, de nálam még az is kb. elmegy egy közepes slasher-folytatásnak. :))
2016. okt. 24. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

én az eredetit és a remaket két külön műfajnak tartom, mert attól hogy remake, nem akar olyan lenni mint az előző:)

az eredeti hangulatos, átadja a feelinget, mintha ott lennél és realisztikus azonkivűl hogy Michael a végén csak úgy felkapja magát azt elmegy

a remake pedig olyan agykikapcsolós izgalmas "modern" horror

2016. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. :) Plusz igazából nekem az eredetiben Laurie(Jamie Lee C.) megtestesítette a "jó kislány, akit nagyon is lehet sajnálni, mint áldozatot" karakterét, addig az újban egyáltalán nem ilyen, abban nekem személy szerint nem is igazán szimpatikus, és nem tudtam úgy izgulni érte, mint az eredetiben főhősnőnkért. Amúgy csak annyi a gond a Halloween-filmekkel, hogy manapság nehéz beszerezni őket magyarul, letölteni sajna nem nagyon lehet, a 2 remake ugyan asszem fent van YouTubeon magyarul, de a többi nincs. :( Amúgy 19/F vagyok.
2016. okt. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!