Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Luke Star Wars 8. részben...

Luke Star Wars 8. részben lesz hallható ez a mondat? Spoiler lehet!

Figyelt kérdés

SPOILER az, hogy Luke az egész filmben nem beszél egy szót sem, viszont az egyik 7. részbeli trailerben elhangzik ez a mondat Luketól: "The Force is strong in my family, My father has it, I have it, My sister has it, You have that power too..."


1. Ezeket Rey-nek mondhatja, aki bizonyára akkor a lánya lehet?

2. Ez a mondat a 8. részben fog elhangzani?



2015. dec. 24. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a Jedi visszatérből:


Leia: Luke, don't talk that way! You have a power I don't understand and could never have.


Luke: You're wrong, Leia. YOU HAVE THAT POWER TOO. In time you'll learn to use it as I have. THE FORCE IS STRONG IN MY FAMILY. MY FATHER HAS IT. I HAVE IT and... MY SISTER HAS IT... Yes. It's you, Leia.


Kiemeltem nagy betűkkel azt, ami a trailerben elhangzik. Más a sorrend, összevágták, de nem vettek fel új szöveget Mark Hamillel.


Itt van videóban, 1:30-tól az idevágó rész:


https://www.youtube.com/watch?v=MDYX_PgorRY

2015. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na ezt a választ vártam! Köszönöm!
2015. dec. 25. 13:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Most úgy csinálsz, mintha a többiek, akiket lepontoztál, nem ugyanezt mondták volna... Ja bocs, nem rágták ennyire a szádba azt, ami egyébként tök nyilvánvaló volt.
2015. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt a választ adtam. Mi van az emberekkel, te jó ég..
2015. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam hogy eredeti nyelven ez így van a hatodik részben, de már hallom hogy összevan vágva...
2015. dec. 25. 17:06
 16/17 anonim válasza:
Ezen a topikon 20 percet nevettem :) :) :)
2015. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jedi visszatérben hangzik ez el.
2016. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!