Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nem túlértékelt a...

Szerintetek nem túlértékelt a Star Wars 7?

Figyelt kérdés

Nekem tetszett de, sok helyen tökéletesnek írták le, pedig rettentően messze van a tökéletestől, sőt annyira buta a film hogy az hihetetlen, és annyi baki van benne hogy majdnem elsírtam magam.

A legnagyobb kiégésem akkor történt amikor kiderült hogy csináltak egy 3. bolygó pusztítót.



2015. dec. 25. 08:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Én azon sírom el magam, hogy még mindig naponta nyílnak ilyen topikok, hogy utáljuk együtt a Star Wars 7-et, pedig csak be kéne írni a keresőbe, hogy Star Wars, és kiadná a többi 310 ilyen topikot. Már minden kérdésben ezen vitázik az egész GYIK, legyen már akkor egy nagy kérdés.
2015. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
A film kb. annyira buta, mint az összes többi rész. Az eredeti sem volt egy nagy szám, csak Lucas lenyúlta a scifi körítést, így érdekesebb lett a semmi.
2015. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Az csak vannak a disniy korosztályos kisgyerekek vannak a fizetett kritikusok meg vannak az igénytelen rajongók akiknek egy fénykardot mutatnál két oraig akkor tetszene. Aki tényleg star warsot várt annak nem jott be vagy csak vigasztalja magát hogy majd a kovetkezo jo lehet amire mentek hogy nezzek meg azt is rz volt a cel.
2015. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

3. Majd te döntöd el, hogy ki az igazi star wars fan...

lol

2015. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Hát elég igénytelen lett ez a rész szóval akinek ez tetszett az elég olcsón aggya magát. Nekem vannak igényeim ekkora filmmel szóval hát ha tetszett akkor örülj neki.
2015. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi benne az igénytelen? Vagy amiben más, mint az eddigi filmek?


Ugyanaz a "tyú-tyú" kalandfilm, mint a többi.


Olyasmit várnak el a 7. résztől, amit az előzőek sem teljesítettek soha.

2015. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked ez így jön le akkor örülj neki. Nekem tetszettek a star wars filmek.eredeti történet politika meg mitologia ez meg a negyedik disniy verzioja de neked tetszik ugyhogy elertek a celt mert ez eleg sok embernek.
2015. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
×retszik de kb mintha egy álltalános iskolás írta volna a történetet. Ha ennyire nincs kreativitásuk akkor legalább bérelnenek fel valakit.
2015. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy tetszik. Soha nem voltam oda a star wars-ért.

De én sok különbséget nem látok a 7. és 4. rész között minőségben.

A 4. rész sem igazán állna meg a saját lábán, ha nem követné még két másik film.

Múltkor láttam az axn-en (vagy 10 év után) és akkor tudatosult bennem, hogy ez ennyire "egyszerű"(?).

2015. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
80%
Ha úgy vesszünk minden film kb ugyan arról szól, van jó és van gonosz a jó győz és szevasz annyi erővel minden film értelmetlen :).
2015. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!