Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek érdemes lesz...

Szerintetek érdemes lesz jövőre meg nézni a Suicide Squad - Öngyilkos Osztag című Dc filmet?

Figyelt kérdés
Állítólag Batman is szerepelni fog benne, én legalábbis az előzetesben meg képeken is láttam, hogy Harley Quinn kocsijára ugrik, mondjuk én inkább Harley Quinn miatt várom leginkább a filmet, végre Batman-nek lesz egy olyan ellensége, akit már rég meg kellett volna filmesíteni, de ami még ennél is jobb hír, hogy ebben a filmben Batman-nek egyszerre 3 ellensége is fog szerepelni: Joker, Harley Quinn és Deadshot. Bár nem tudom, hogy Deadshot tényleg Batman ellensége, mert a rajzfilmben inkább az Igazság Ligájának az ellensége.

2015. dec. 25. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem hinném. Az eddigi szuperhős filmek is trágyák voltak. Utoljára a Galaxis őrzőivel próbálkoztam, valahol a felénél kapcsoltam ki.


Habár hangulatos előzetese van, de attól tartok ez is ugyanolyan rossz lesz, mint a többi.

2015. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kérdésed részletezéséből lűtszik, hogy érdeklődsz a téma iránt, tehát tehetsz vele egy próbát, de ha nem vagy benne biztos, akkor várd meg az első kritikákat és értékeléseket


egyébként csatlakozom az első válaszolóhoz

messziről kerülöm a marvel és dc féle filmeket

általában az előzetesből meg lehet mondani, hogy mi lesz a vége és mi az alap (vagy inkább egyetlen) konfliktus

2015. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szereted az ilyen stílusú filmeket akkor ne nézd meg :D Egyébként én nagyon várom már azt a filmet. Nagyon megfogott :)
2016. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem meg. Nekem nagyon tetszett! Mondjuk túl sokat ne vártam tőle, de ha mások is hasonlóan állnak hozzá, szerintem egy szórakoztató, jó kikapcsolódást nyújtó, önfeledt ökörséget láthatnak kimondottan jó látványvilággal.
2016. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádtam kedvenc filmem lett de a 2őt meg se nézem

Joker,deadshot kimarad belőle(jared leto és will smith szerepét más veszi át sőt joker valósz. Benne se lesz)

Tiszta új szereplők ez mar inne látszik nagyon sz.r

2019. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!