Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz hogy Dancsó...

Mit szóltok ahhoz hogy Dancsó Péter elcelebesedett?

Figyelt kérdés
Mert hát...nézzetek rá

2015. dec. 25. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Leszarom.
2015. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Eladta magát a médiának.

Az a baj, hogy nála vannak sokkal jobb videósok, akik viszont ismeretlenek az emberek számára.

2015. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

+1 #1 #2


ugyan ez a véleményem

2015. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy nem hivatalos médiakritikus, azért lehetett anno szeretni, mert sajátos módon mutatta be, hogy mekkora egy kalap szar az ország filmgyártása, illetve a legtöbb közmédiában szereplő ember mennyire semmitmondó. A sors iróniája, hogy végül azzá vált, amit egész eddig kritizált. Nézd meg a mostani meg a pár évvel ezelőtti munkásságát. Az első komolyabb bemutatói a legjobb magyar videóbloggerré tették, a mostaniak meg kb. egy betelefonálós show szintjén vannak, amit egy 16 éves szakmunkásképzős gyerek vezet. Elkurvult szegény srác...
2015. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Dancsó Péter?
2015. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom ki az a Dancsó Péter, és pont leszarom, hogy elcementesedett-e.
2015. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem is tudom ki az.
2015. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Az a sok paraszt, aki nem tudja ki ő minek ír ide egyáltalán?
2015. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Mert az volt a kérdés, hogy mit szólunk hozzá.


Nem volt kiemelve, hogy földművelők véleménye nem érdekli a kérdezőt.

2015. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Mit lehet tudni a magánéletéről? Milyen gyakran szerepel bulvárlapok hasábjain? Hányszor szerepelt valamelyik főzős vagy celebmegalázós műsorban? Nem védeni akarom, hiszen nem tudok róla túl sokat; pár videóját néztem meg, és azokon jót szórakoztam. Szerintem nem celebesedett el, egyszerűen a népszerűség "átka", és persze az idő kérdése, hogy az ember már nem ugyanolyan, mint mikor az egészet elkezdte. Amennyire tudom, évek óta nyomja. Nem lehet örökké ugyanazon a színvonalon "alkotni", mint lelkes, és ötletektől duzzadó kezdőként.
2015. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!