Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahhoz hogy Dancsó...

Mit szóltok ahhoz hogy Dancsó Péter elcelebesedett?

Figyelt kérdés
Mert hát...nézzetek rá

2015. dec. 25. 14:49
1 2
 11/16 stewei99 ***** válasza:
48%
#8-as,! Aki nem ismeri, egyfelől nem paraszt, másfelől meg egy normális ember. Most néztem a videóját, igen a jővőböl jövök, és jöttem trollkodni. :))
2015. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Baszok én rá csak a búzámat le ne tapossák!
2016. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Object 416 ***** válasza:
Szerintem már egyáltalán nem vicces,mindig van valami béna poénja és és régi poénokat süt el,a régi videói(pl szakszerűen)tök jók voltak és szerintem elfogyott az alapanyaga és inkább elkezdett ilyen yolos swages flugos lenni ami kicsit sem vicces!
2016. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Mostanában állandóan azt látom hogy szidják, de már nem tudom mit gondoljak, hiszen ezt (ahogy minden mást is) két szemszögből lehet nézni...

...a miénkből: Dancsó a filmkritikáit leváltotta zenekritikákra/paródiákra, pedig látszik rajtuk hogy nincs sok jövőjük, hiszen a legtöbb klipp eleve értelmetlen, nem lehet belőle mit kihozni, ráadásul nem is az a fontos bennük, hanem az alatta menő zene. Én is - ahogy mindenki más - szakadtam és még most is szakadok a Budapest TV összeesküvésen, a Mit nem szabad sohasem?en, a Kis Vuk 2-ön, a Randitippek kezdőkneken, a Családi Gyanúk Titkának Árnyékábanon, vagy az Álom.neten, akárhányadszorra nézem, ez tény és való aláírom, bár nekem még a fulmkritikák és az Angyali történet és a Hogyan éld túl a középsuli?t is tetszettek.

...de vizsgáljuk meg az ő szemszögéből is. Tény és való hogy a csatornájának romlott a minősége, de őszintén, nézzetek rá! Nem tudom pontosan mennyi idős, de egyes források szerint harminc. Most egy harmincéves ember, rendben még fiatalnak számít, de azért nem annyira hogy otthon üljön és az internet bugyraiban keresgéljen rosszabbnál-rosszabb magyar filmek után. Annak ellenére hogy nem keveri bele a magánéletét a videóiba, biztos vagy lehet hogy van barátnője és ennyi idősen azért az embernek már gondolkodnia kell a házasságon, gyerekválalláson, sőt egyesek szerint már most késő lenne neki elkezdeni gyereket vállalnia és azért azt nem várhatja el senki hogy két műszak és pelenkázás között gyorsan leüljön csinálni egy IGÉNYES videót. És ha még gyereke nem is lesz, akkor is keresnie kell valamiből, mert azért azt kötve hiszem hogy valaki majd élete végééig a youtubeozásból fog megélni és onnan fog nyugdíjba menni... vagy ezt ugye senki se gondolja komolyan? Ha meg hirtelen abbahagyta volna meg abból mekkora botrány lett volna... Jobb bele se gondolni.

Én szerintem Dancsó rendes ember, elvégre nem hagyta abba a Videómániát, mert tudja hogy számítanak rá [nem akarok példát mondani hány videós hagyta abba hirtelen a videózást, oké nem volt 400 ezer feliratkozója, de akkoris voltak rajongói, egyesnek akár százezren is], pedig nyilvánvaló hogy már kevesebb az ötlete és a kedve sem ugyanolyan. Nem tudom feltűnt e másoknak, de már a háza is más... Eddig valószínűleg albérletben vagy talán a szüleinél lakott, most viszont muszáj volt elköltöznie hiszen felnőtt. De hát ez a mai társadalom... Már senki nem emlékszik arra milyen volt régen Dancsó, mennyi mém és poén született a videóból, milyen volt, amikor tűkön ülve vártuk a videóit... Senki sem mondta hogy köszönöm a munkát, de amint kicsit megromlott rögtön mindenki döfi ahol tudja. Én már csak azt várom, hogy mikor jelenti be hogy elvonul, hiszen már ideje lenne, bármennyire is imádom és bármennyire sok örömöt hozott nekünk, egy idő után mindenki ideje lejár és sajnos ez lett vele is, azonban mindenki felnő és Peti anno nem gondolta hogy eléri a félmillió feliratkozót... Előbb-utóbb mindenki eltűnik higyjétek el, senki se tart örökké. Én ettől függetlenül ugyanúgy nézni fogom a videóit.

2016. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit szólsz ahhoz, hogy holnap írok munkaügyből? Na ugye (;
2016. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagy kár érte.
2018. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!