Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani jó, fantasy,...

Tudtok mondani jó, fantasy, romantikus (esetleg vicces) filmeket (sorozatokat)? Csal lehetőleg boldog legyen a vége.

Figyelt kérdés

Pl.: Csontváros.

Előre is köszi! ♥



2015. dec. 27. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És izgalmas :)
2015. dec. 27. 22:55
 2/5 PLL_girl válasza:

Ha a fantasyt szereted, akkor tudom ajánlani az Odaát cimű sorozatot, én nagyon imádom (bár nem romantikus), aztán ott van a Vámpirnaplók sorozat, ami egész jó de meg sem közeliti az Odaát-ot :D Jó sorozat még a Pretty Little Liars - Hazug Csajok Társasága is, én nagyon szeretem.

Vicces és romantikus film nekem a Barátság Extrákkal a kedvencem, többször is megnéztem, szerintem tök jó. Vagy ha annyira fantasy-t akarsz, akkor ott az Alkonyat filmsorozat, az se rossz.

Ja, és ha szeretet a Csontvárost, akkor majd nézd a belőle készült sorozatot, valamikor január elején kezdik el játszani Amerikában :) (Tudod nézni indavideo-n, vagy le lehet tölteni pár nappal az amerikai megjelenés után, de mindenképp keress rá :D)

Remélem segitettem :)

2015. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PLL_girl válasza:
Ó, még valami! Nem tudom szereted-e a kicsit régebbi sorozatokat, de ha akarsz nevetni egy kicsit akkor nézz bele a Jóbarátok (Friends) c. sorozatba, a '90-es évek egyik legnagyobb alkotása szerintem :D (Mondjuk ez elég messze áll attól a műfajtól, amit te irtál, de gondoltam megemlitem, mert tényleg jó sorozat, meg amolyan "alapmű" amit mindenkinek látnia kell) :D
2015. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :)
2016. jan. 9. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem riaszt vissza az anime műfaj:


Isshukan Friends

Nem fantasy, de romantikus, néhány helyen pedig megmosolyogtató. Legjobban az 50 első randi c. filmhez tudnám hasonlítani, csak itt a főszereplők felső-középiskolások (japán iskolarendszeri besorolás, itthon kb a 10-12. évfolyamnak felel meg), és a lánynak hetente indulnak újra az emlékei. A rajzolása még animés szemszöggel nézve is szokatlan, de nem nehéz megszokni.

(12 rész, 20 perces epizódokkal)


Kotoura-san

Valakinek, aki nem jártas az animék világában, a rajzolását nagy gyerekesnek találná (olyan értelemben, hogy a "cuki" rajzolásnak köszönhetően a szereplők jóval fiatalabbnak tűnnek a koruknál), de ez ne riasszon vissza. Bár az alap, a felszín az iskolai vígjáték szintjén van, a főszereplő lány különleges képessége (gondolatolvasás) nagyon megbonyolítja a helyzetet. Kiskorában elhagyták a szülei az ereje miatt, most pedig nagyapjánál él. A sorozat azt követi nyomon, hogyan szerez képessége ellenére is barátokat, hogyan talál szerelemre, és hogyan békül ki az édesanyjával.

2016. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!