Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek jó sorozatot? Teen...

Ismertek jó sorozatot? Teen Wolfot nézek, de szeretnék valami mást is amíg kijönnek az új részek.

Figyelt kérdés

A Vámpírnaplókon és a Walking Dead-en kívül írhattok bármit, amit ti szerettek. Kérlek ha tudjátok azt is írjátok le, hogy miről szól/mit szerettek benne.

Köszi előre is! :)



2015. dec. 28. 23:41
 1/5 anonim válasza:
Ajánlani tudom A Bárka (El Barco) című sorozatot.Nagyjából arról szól az egész,hogy Genfben elindítottak egy részecskegyorsítót és hiba csúszott a rendszerbe aminek köszönhetően eltűnt az egész föld csak 1%-a nem.Ezt keresik közben mindenféle bajokkal meg kell küzdeniük.Lehet,hogy így elsőre az lesz a válaszod,hogy biztos unalmas mert majd arról szól az egész sorozat,hogy megtalálják-e vajon a földet de nem.Nagyon izgalmas minden megvan benne ami egy jó sorozatba kell! Szerelem,romantika,kaland,és persze gonosz szereplők is :) Érdemes megnézni nem tudom,hogy lány vagy-e mert azt nem írtad de helyes pasikból sincs hiány. Mario Casas (Felhők fölött 3 méterrelből ismerős lehet) és Blanca Suárez főszereplésével. :)
2015. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

És ha lehet még egy tippem akkor én még a Kínos (Awkward) című sorozatot ajánlanám. Nagyon jó sorozat sokat lehet rajta nevetni :D Ezt nagyon nem tudom elmondani de bemásolhatom ami a neten van :A sorozat egy átlagos tinédzser, Jenna kínosnak induló kalandjait meséli el, aki szerencsétlen karambolja után több kilónyi gipsszel tér vissza a suliba, ahol az osztálytársai rögtön hálószobai balesetről kezdenek el suttogni.

Jenna azonnal a rosszakarók céltáblájává válik, azonban sajátos humorának köszönhetően a kínos helyzet nem várt fordulatokat tartogat. Többek között egy titkos románcot a suli legédesebb srácával, akire a Jennát folyamatosan cikiző főszurkoló is pályázik. Innentől kezdve pedig elszabadul a pokol.

A baleset körüli felhajtás azonban nem tart örökké, és Jennának ki kell találnia, hogyan tarthatja meg a hirtelen jött érdeklődést és harcolhat a szerelemért, ha már nem ő lesz a suli központi témája. Nézd meg nagyon jó!! :)

2015. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon szépen köszönöm!:) A Bárka nagyon felkeltette az érdeklődésemet, szerintem el is kezdem!:D A másik se rossz, csak kicsit unalmas már, hogy minden a sulikról szól meg ilyesmi, de talán abba is belenézek :D Köszi tényleg!:)

Várom a további ötleteket is! :)

2015. dec. 29. 19:14
 4/5 anonim válasza:

Nincs mit.Örülök,hogy tudtam segíteni. :)

Ajánlani tudom mèg a The 100 címü sorozatot is ha neked már az átlagosak unalmasak :D Arról szól,hogy valami törtènt a földel talán 100 ève ès nem volt lakható ezèrt az ürben èltek.Majd leküldenek 100 diákot,hogy megnèzzèk lakható-e már.Ès majd arról szól,hogy hogyan küzdenek meg azokkal akik túlèltèk ès a földön èlnek.Már règen nèztem úgyhogy nem minden lehet belölle jó de szerettem ezt a sorozatot ha gondolod nèzd meg :) Amùgy szivesen várnèk kritikákat a sorozatokról vagy ha elkezdted valamelyiket nèzni szivesen olvasnám a vèlemènyed,hogy tetszett,nem tetszett stb. :)

2015. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha anime is jó akkor Bleach!
2016. jan. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!