Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó filmeket/rajzfi...

Ajánlanátok jó filmeket/rajzfilmeket, amin sokat lehet röhögni?

Figyelt kérdés

A szerelmes vígjátékokat és a "böfögünk, fingunk, szívatjuk a másikat, de vicces" típusú humort nem szeretem, de ezen kívül bármi jöhet.

A régebbi klasszikusokat már nagyrészt ismerem, ezért a legjobb lenne valami online is elérhető, viszonylag új film.


Előre is köszi!



2015. dec. 29. 00:59
 1/5 anonim válasza:

Adam Sandlernak sok ilyen filmje van pl.:Nagyfiúk,Nagyfiúk 2,Jack and Jill,50 első randi( ebben is vannak vicces pillanatok)stb...

Asterix az olimpián

Női szervek(személyes kedvenc)

Hát nekem hirtelen ezek jutottak eszembe :) remélem segítettem valamit :)

2015. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, jöhetnek még.
2015. dec. 29. 16:16
 4/5 Bleichings ***** válasza:

Ez nem mind anime de nagyon jók.


devil my cray, dragon ball, dragon ball z, yu yu hakusho, sonic, ben 10, inuyasha, blayblade, tsubasa kapitány, A titkok könyvtára, bleach, bakugan, inazuma eleven, monsuno, sámán király, yu-gi-oh GX, naruto, avatar aang legendája, avatar korra legendája, yu-gi-oh, conan a detektív, galactic football, digimon, szellemekkel suttogó. majd írd meg melyik tetszett a legjobban!

2016. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszeveszett birodalom
2016. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!