Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meghal autóbalesetben ember,...

Meghal autóbalesetben ember, bekerül a mennybe, ami kb egy New York, és azt csinálhat amit akar, annyit ehet amenyi belefér nem hízik el, mindent kipróbálhat. , de visza akarják küldeni a Földre, mert az életében rossz ember volt. Meik film?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 14:59
 1/1 anonim válasza:
100%

Üdv!


Ezt a filmet kerestem én is, de itt a kérdések között a port.hu segítségével megtaláltam: Tranzit a Mindenhatóhoz (Defending Your Life).


Leírás:

"A tehetségtelen és gyáva üzletember, Daniel Miller a születésnapjára vett új autóval halálos balesetet szenved és az egész életét mérlegre tevő égi bíróság előtt várja további sorsa alakulását. Olyan finom ételeket kap, amilyet még sosem evett, és meg sem hízik tőle és kényelmes szállodában várja az ítéletet. A bíróság döntése szerint, aki nem élt teljes és félelem nélküli életet, annak vissza kell térnie a Földre és újra megpróbálni. Csakhogy Daniel egyáltalán nem akar visszatérni a Földre, miután találkozik Juliával."


Jó szórakozást hozzá! :)

2016. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!