Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható a Buffy a...

Mikorra várható a Buffy a vámpírok réme reboot vagy a film?

Figyelt kérdés
aki tudja az árulja el, köszi!

2016. jan. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi komoly még ez ügyben, vagy 5 éve pletykálnak ilyeneket. Ne mostanában várd.
2016. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönőm válaszod, igen, rávetettem magam a dologra, és hogy őszinte legyek semmi esélyét nem látom hogy legyen belőle valami.

De viszont most január 12.-én startol A Végzet Ereklyéi - Csontváros című filmből készített sorozat az abc csatornán a Shadowhunters - Árnyvadászok, a bemutatója és egy kis részlet alapján, felér egy "modern Buffy a vámpírok rémével" legalább is nekem egyből az ugrott be amikor láttam hogy a főszereplő lánynak egy fiú és egy lány barátja van mint Buffy-ban Xender és Willow, na meg aztán a disco, mint a Bronze. és a minden napi harc a gonosszal. Ha szereted Buffy-t akkor nehagyd ki ezt a sorozatot se! :)

2016. jan. 6. 16:37
 3/4 A kérdező kommentje:

ez az első rész elejének a részlete! :)

https://www.youtube.com/watch?v=p2M4Dzo5UFA

2016. jan. 6. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi, igazából már kicsit kinőttem a gimis dolgokból, nem nagyon nézek ilyeneket, de a Buffy persze alap, bármikor megnézném:D Én inkább Veronica Marsot és Jessica Jonest ajánlanék neked pótlásnak, az utóbbi most jött ki pár hete Netflixen, és konkrétan olyan, mintha Buffyt (vagy inkább Faitht) gyúrták volna össze Veronica Marssal. Szupererős csaj, aki magánnyomozó, persze ez azért sötétebb és felnőttebb, mint a tinisorozatok. Ha esetleg rájuk vetemedsz egyszer majd írd meg, hogy mennyire tetszett:P

https://www.youtube.com/watch?v=s3UYWK2jeX0


Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet lenne a remake. Ugye a sorozat színészei már kiöregedtek, annyira meg azért nem, hogy teljesen újra kéne castingolni őket, de a sorozatnak olyan jó a mitológiája, hogy nem tudom miért pont Buffyt kéne erőltetni, és inkább írnának történetet egy új vadász köré. Ugye a sorozat előtt egy film volt belőle, és borzalmas volt...:D Szóval nem kéne az a remake szerintem. Egyébként a Veronica Marsot is elkaszálták 3 évad után, és tavaly jött ki egy film, amit a rajongók finanszíroztak leginkább Kickstarterrel, és hát nem volt azért az igazi, hiába imádtam azt is.

2016. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!