Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Star Wars...

Mit gondoltok a Star Wars 7-ben a színészi teljesítményekről?

Figyelt kérdés
Én most néztem meg,nincs még kiforrott véleményem kíváncsi vagyok másokéra:)
2016. jan. 2. 22:04
 1/6 anonim válasza:
75%
Most láttam egy órája, nekem nagyon tetszett, igazából a Luke Skywalker-t alakító színész tette oda magát legjobban a filmben. :D
2016. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezzel szerintem egyáltalán nem volt probléma.
2016. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A csaj, BB és Csubi kivételével nagyon gyatra volt, amit a színészek nyújtottak. Nem tudtak átlépni a filmbe. Ott maradtak a stúdióban. Nem volt hihető amit alakítottak.


Ami a filmet illeti jól indult de aztán nem láttunk semmi olyat amit az előző 6 részben ne lett volna, hacsak nem azokat az ötleteket amiket más filmekből csórtak el pl. Gyűrűk ura, Nyolcadik utas a halál stb...


Azon kívül a történet kidolgozatlan és elnagyolt volt.


Sajnos a saját magasságait sem ugrotta meg az új SW hát még az én elvárásaimat.


Pedig benne volt az igazi siker csak elqrták!

2016. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megint átállt valaki a sötét oldalra, már megint kiderült hogy ki kinek az apja, már megint egy energia fejlesztőt kellett felrobbantani, már megint a sivatagból indult el a nagy harcos, Han Solot már megint az adósságai miatt üldözik, stb.. stb...
2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezték, hogy mennyire volt déjá vu érzésetek, hanem hogy szerintetek milyen volt a színészi teljesítmény.


Szerintem mindenki hozta a tőle elvártat.

2016. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A színészi játék jó volt, csak a forgatókönyv nagyon disneyisre sikeredett.

SPOILER!

Nem az a baj, hogy Han Solo meghalt, az a baj, ahogyan meghalt! Kap egy jó nyálas jelenetet, aztán a félőrült fia leszúrja. A halálával semmit nem értek el. Han Solonak a nagyobb jóért kellet volna meghalnia! pl.:

Belerepíti a rohamosztagosokkal teli Millenium Falcont abba a Halálcsillag utánzatba.

2016. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!