Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Straight Outta Compton c....

Straight Outta Compton c. Filmről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudni arról valamit, hogy itthon fogják-e játszani? Vagy feliratos verzió létezik már? Eddig nem találtam semmit, ha valaki tudna linket küldeni, nagyon megköszönném:)

2016. jan. 3. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az N.W.A. megalakulásáról szól, egy ikonikus Rap banda voltak ők, Eazy-E, Ice Cube, Dr.Dre, Yela, Arabian Prince és Ren alkották a csapatot. 86-91ig voltak igazán aktívak, egy korszak zenéje voltak akkor Comptonban, egy ikonná tették például az Oakland Raiders Mezét is. (Alapjában legendás csapat..) Felfolgatták egy egész korszak rendszerét amerikában, ők szerezték a F**k the Police című számot, ami máig egy ikon.


Eazy-E 95'ben meghalt, AIDS-ben. Később újralakult a banda ideiglenesen, a Chin Cheak-et például Snoop Doggal közösen énekelték. (Akit egyébként Dr.Dre szedett ki egy elég kemény bandából és ismerte fel a tehetségét!)


A Film már tavaly megjelent, a magyar mozik sajnos nem adták, pedig erre elmentem volna, inkább mint tucat Marvel filmekre. A BD lemez Január 19. én érkezik, utána szerintem hamar lesz rá felirat.



- Máig egyébként hallgatom a zenéjüket, de a Mobb Deep, ahogy a WuTang Clan, vagy Tupac, vagy éppen Biggie Smalls zenéjét is. Ők voltak az igazi Rapperek, nem a mai média prostik. Szerintem ha ismert vagy Rapp körökben egyiket sem kell komolyabban bemutatni.

2016. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

# 1

És a többségük ugyan úgy média prosti leitt!

2016. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen mi lett. Manapság mindenki akit a tvben mutatnak az.
2016. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3

Nemfeltétlen...

2016. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!