Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A doctor who sorozatot kezdené...

Snackie kérdése:

A doctor who sorozatot kezdeném el nézni. Szerintetek megéri elkezdenem? Egy részt se láttam még.

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam hogy milyen király sorozat arra gondoltam elkezdem nézni.De előtte megkérdezlek titeket.Megéri elkezdenem?

#Doctor Who #kivagy doki
2016. jan. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg, egyik legjobb Sci-Fi a mai napig.


Az új széria magában is érthető, nem kellenek hozzá az előtdök, csak nézd. 5-6. évad a legzseniálisabbak. :D

2016. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haulih olivér válasza:
ha szereted a scifit akkor igen. Zseniális sorozat, és külön megéri angolul is megnézni.ezen kívül havonta jön ki új rész.
2016. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hironix ***** válasza:

Mindenképp megéri! Én a Klasszikusokat nem láttam, egyet sem. Viszont 2005től mindet. Most hogy jön ki a következő évad, (Jó sokára...) folyamatosan ismétlem a részeket. A kedvenceket 1-2x megnézem, a többit 1x.

A legjobb benne, hogy nem függenek egymástól a részek. Viszont a történet végére össze fonódik, úgy hogy észre sem veszed. Ha fiatalabb(kb.13-14) vagy, esetleg annál fiatalabb , akkor először Matt smith részekkel kezdeném, mert akkor megfog téged a technikai hatások. utánna Jöhet az 1.évaddtól. De a legeslegjobb számomra Tennant.

2016. júl. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézned. Nagyon jó, csak ajánlani tudom.
2016. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!