Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan magyar film amit...

Volt olyan magyar film amit megvásároltak más külföldi csatornák és le szinkronizáltak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A versenyfilmeken kívül én a Macskafogóról és a Kontrollról hallottam, hogy külföldön is vetítették. És állítólag még tetszettek is a nagyérdeműnek. :-)
2016. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több régebbi animációs filmet kiadtak angolul is (pl. Vuk, Macskafogó, Vili, a veréb), de csak kazetta- meg DVD kiadásról hallottam, arról nem, hogy tévében adták volna. Még a Kis Vukot is le akarták szinkronizálni angolra, de tudtommal ez nem jött össze. A régebbi animációs filmek több közelebbi országba is eljutottak, állítólag a Macskafogónak volt egy kis orosz kultusza is.


A német Super RTL csatorna régebben adott német szinkronos magyar ifjúsági filmeket, élőszereplőseket és rajzoltakat is, de azok sem mai darabok voltak.


Biztos van még egy maréknyi ország, ahová eljutottak tőlünk filmek szinkronosan, de konkrétumokat nem tudok.

2016. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!