Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki a film cimét? Már az...

Valaki a film cimét? Már az idegek is kijöttek a nyakamon. :/

Figyelt kérdés

Háromszor láttam ezt a filmet, de egy olyan csatornán, aminek nincs neve, és csak a film elején irja ki a cimet, amit mind a 3 alkalommal lekéstem. Mármint... Pont azután csaptam oda, hogy kiirta... :/

Nagyon f-sza lenne, ha valaki felismerné. :)


Van egy testvérpár, egy 13 éves csaj, meg egy 16. Az utóbbit Hanna-nak hivják.

Az anyjuk kiviszi őket nyárra az apjukhoz egy tanyára. Egyáltalán nem akarnak menni, tipikus városi tinik..

Eleinte szalmát lapátolnak, lovat sikálnak, stb. Van ott egy fiú is, aki kicsit fura. Luke-nak hivják. Hanna talál a könyvtárban egy könyvet, amiben valami Silva-ról, a száműzöttről ir, aki a hegyekben elrejtett egy rakás aranyat. Egy régi nyeregben találnak egy térképet. Egyik nap az apjuk bemegy a városba valamiért, és ekkor ők (Hanna, a huga, és a fura fiú) felmennek a hegyre, hogy majd megkeresik az aranyat...

És akkor itt bejön a képbe 2 bűnöző, akiket fegyveres rablásért üldöznek. (az egyiket asszem Charlie-nak hivják.)

És akkor itt üldözősdi, meg menekülősdi van, aztán a gyerekek lerázzák a "rossz fiúkat". Eltévedtek és egy barlangban aludtak.

Aztán meg találták a "föld alatti barlangot", ahol van egy csontváz. Azt hitték, hogy DeSilva az, de a csontváz kabátjában volt személyi, amin egy öreg tata volt. A karjaiban pedig volt egy sárga táska.

Ekkor megjöttek a bűnözők, és beavatták a gyerekeket, hogy ezt a pénzt, az egyikük nagytatája rejtette el ide miután kirabolt egy bankot. És most jött az örökségégért. Ezután dráma, meg ilyenek, végül az egyik csávó pisztolyt fog Hanna-ra, de pont ekkor betoppan az apja, szintén puskával, és hivják a zsarukat. A csontváznál pedig volt egy baseball kártya, ami több 1000 dollárt ért.

Ezután visszamennek a tanyára, és élvezik a lósikálást...



2016. jan. 16. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Talán?
2016. jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hanna aranya
2016. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A link lemaradt: [link]


Egyébként beírod googleba a kuclsszavakat... pl. hanna arany és egyből ki is hozta... :) Nem olyan bonyolult ám.

2016. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. köszönöm.

Hidd el, mindenféle kulcsszavat beirtam, de nekem nem jött ki semmi... :/

2016. jan. 16. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes! Nekünk kijön! :-)
2016. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rakjál már fel egy videót ahogy kijön az ideg a nyakadon!

Olyat még nem láttam, de szerintem más sem!

2016. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor képzeld el! :D


Vannak a kis idegecskék, és battyognak ki a nyakadon...

2016. jan. 17. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!