Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, a történet...

Timici_timicike kérdése:

Keresek egy filmet, a történetre emlékszem, csak nem tudom mi a cime, ki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Régen láttam, csak pár jelenet van meg.

Van benne egy barnahajú anyuka akinek egy toloszekes nehezen kommunikáló lánya van, azt hiszem Emilynek hivjak.Aztan van egy masik kislany aki a toloszekes lanynak a legjobb barátnöje lessz és segit neki a mindennapokba, otthon nehéz a sorsa, mert az apukája a kiskutyáját bekötte egy zsákba és vizbe dobta.Az anyukája is drogos talán.

Emilynek az anyukája két pasiközt örlödik, az egyik a barátja, a másik Emily apukája.

Jöhet minden film ötlet ami hasonlít :)


2016. jan. 17. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

hátt nekem semmi se jutott eszembe csak a Chucky átka :"D

a tolószékes lányról :D

2016. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az nem az, ez csak dráma, nem horror :D

Az a baj, hogy van olyan oldal ahol beirsz egy karakter nevet a filmből és kidobja az összes filmet amiben volt ilyen szereplő és ott sem találtam meg :(

2016. jan. 22. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!