Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti kinek szurkoltatok a...

Clay Morrow kérdése:

Ti kinek szurkoltatok a Negyedik Nagy Ninja Háború alatt?

Figyelt kérdés
Én "Madara"(Tobi)-nak. És ti?

2016. jan. 24. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Senkinek.

Mindig a jók nyernek.

2016. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha még is félt kellett volna választanod, kit választanál?
2016. jan. 24. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a gonoszok sokkal táposabbak voltak. Márcsak az Akatsuki tagok is képesek lettek volna mindenkit kinyírni az egész Narutoban, de meg kellett halniuk, mert ők a gonoszok. Engem nagyon irritál az, ahogy Hidan és Kakuzu meghalt. Bullshit az egész. Kakuzu 3 percig fojtotta Chojit, meg Inot, csesztek meghalni, Konan 10 másodperc alatt meghalt Tobi karjaiban. Gáz... Kakashi tápos, ez oké, ne haljon meg egyhamar, de Kakuzu és Hidan sokkal erősebb volt náluk. Na, mindegy, mint mondtam, ők a gonoszok, halniuk kell.


A lényeg, hogy én tényleg csak néztem és jó volt, nekem tetszett.

2016. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled második!


De ha sorra az Akatsuki legyilkolná a jókat, akkor meg az nem tetszene. Furák vagyunk mi emberek. Viszont azért már ne vegyük be, egy taknyos kiscsaj aki eddig egy nagy nulla volt egy trotty segítségével lever egy legendás bábmester. Hiába Chiyo is bábmester, Sasori szerintem sokkal erősebb és felülmúlta őt. Meg az a vicc, hogy a végén hagyja magát, hogy megöljek...


Deidara harca tetszett, elég korrektnek mondható. Manda kipurcant, Sasuke-t is megviselte a harc, egyedül harcolt és neki ott volt ugye az előnye a villámmal a föld ellen. Gaara-t is elég jól szétkente, és szerintem máshol is simán Dei verné Gaarat.


Az Itachi harctól többet vártam, mielőtt láttam volna úgy hypeolták Itachit gondoltam valami hú de jó harc lesz, azt nekem egy csalódás volt. És persze megint megtér. (Holott kiderül végig jó volt).


Ahogy említetted a Kakuzu és Hidan harca kész vicc. Azelőtt halomra gyilkolnak egy egész szerzetesrendet, simán levadásszák a Nibit. Utána meg mi? Jó Hidan egy tökkelütött és barom, de veszélyes, bár Shikamaru intelligenciájának és tervének kevés volt. De Kakuzu? Az a 2 méteres csápos vadember, aki Hashirama ellen is harcolt, nem bír leteperni pár tinédzsert, meg Kakashit sem?


Painnél dettó. Szétveri Konohát. Halomra gyilkol, köztük végre hála Kakashi is meghal. Erre jön Naruto és leápolja az egész 5 Paint. Mikor megláttam, hogy felélesztette az egész falut, hát eszem megállt. Meg persze, Konohamaru is lever egy Pain-t, mikor Ebisu vagy Iruka is kudarcot vallottak.


Kisametól is kicsit többet vártam. De ő elég jól teljesített.


Konant meg renedesen harcolni se láttuk. Tobi 10 perc alatt kifingatta.


Én csak most tartok a háború elején mikor a rohamosztagosok harcolnak, de tudom, hogy hiába szurkolok nekik.

2016. jan. 25. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Sasorit megemlítetted és most 980 a vérnyomásom. Inkább nem is mondok semmit, az első fél percben halottnak kellett volna lennie Chyonak és Sakuranak.


Itachit sosem láttuk ereje teljében. :( Engem ez nagyon bánt, szerintem abszolút a legerősebbek között van, Sasuke csak az Eternal Mangekyo Sharingan miatt lenne nála erősebb, de ha Itachinak is az lenne, akkor ő jobb lenne. Itachi sajnos beteg volt és én ezt jobban elfogadtam, minthogy Sasuke ölje meg. A probléma annyi, hogy Itachi, ha akarta volna, akkor az első percben képes lett volna Sasuket megölni, de nyilván megjátszotta magát. Nekem az ő története abszolút tetszett és szerintem jól zárták le.


Hidan lehet hülye, mint a föld, de harcolni azt nagyon tud! Úgyhogy az, hogy Kakuzut és Hidant együtt megölték az tényleg instant bullshit.


Kisamet sajnálom, mert szerintem erősebb Gai senseinél, csak nem volt fegyvere és nem volt sok csakrája, szemben a 7. kapus Gai senseijel, aki fullon volt. Igazságtalan, de jobban viselem, mintha hülyén hal meg.


Deidara felrobbantja magát, hát eszem megáll, komolyan... nem is mondok rá semmit.


Pein az tényleg. Azt nagyon jól leírtad. Az, hogy Naruto legyőzte őket még akár, mer tápos lett, Pein előtte elég sokak ellen harcolt, tehát már csak fél csakrája volt, érthető minden, kikapott! DE, HOGY A VÉGÉN NAGATO MINDENKIT ÚJRAÉLESZT.... borzalmas. És gáz is.


Zetsu meg le van becsülve. Talán ő a legerősebb! Simán mérges spórákat szór végig egész Konohán, aztán ennyi. Rengeteg klón, erős ő is, mégsem harcolt sokat.


Sajnálom, hogy mindig a jónak kell győznie. :/

2016. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sok értelme nincsen 'siratni' őket.. Sajnos ott aki rosszként tűnik fel, annak csúnya és olcsó vége lesz.


Itachiról azt olvastam, hogy Kishi azért ölte meg olyan hamar, mert ha tovább életben tartotta volna, ő lett volna legerősebb karakter. Ez nem tudom mennyire igaz, de egyetértek abban, hogy sosem láttuk teljes erejében.


Hát azért csodálkoztam a Kisame vs Guy harcnál.. Kisamét a 'farkatlan' bijuunak tartották, tehát nagyon nagy csakrakészlettel. A vízesésnél pedig a Samehadával elszívott csakrát Beetól. Sőt meg a terep is neki kedvezett, de neki is hullania kellett sajnos. Bár nem néztem végig még a sorozatot, de tudok róla, hogy mit művel le Guy Madarával később, szóval így azért könnyebben emésztem meg.


Kíváncsi lennék, ha Deidara nem használja a C0-át, hogyan végződött volna. Na jó, egyértelmű, hogy Sasuke plot armorját úgy sem bírta volna áthatolni, de így legalább nem Sasuke végzett saját kezűleg vele.


Paint bírtam és szerettem amíg nem támasztotta fel az egész falvat. Ha így nézzük elég nagy baromság volt. Lerombolja Konohát, legyilkol egy csomó embert, majd egy kölyök egy negyed óra alatt megtéríti..


Zetsut, Tobit, Kabutót még nem igazán láttam harcolni. Kíváncsi vagyok Tobinak összejön-e a Tízfarkú :D

2016. jan. 26. 21:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Uchiha Sasukénak. Manga alapján úgy tüntetik fel,hogy egyenlő ereje van narutóval. És a végén azt mondja narutónak,hogy erősebb vagy nálam,legyőztél sájlálá satöbbi etcetera,közben ha komolyan odaállt volna,naruto macskatápnak sem lett volna jó. Na meg az hogy naruto hokage lett,az már végképp kiverte nálam a biztosítékot. Ezen két eset együttesének hatása alatt ott és akkor képes lettem volna MEGFOJTANI Masashi bát. Aztán meg akkor kezdett az agyvérzés kerülgetni,mikor láttam,hogy Sasukénak LÁNYA van! Nuku fiúörökös,nuku Uchiha klán. Mert ugyebár ha nincs fiúörökös,akkor a név nem él tovább,azt minden hiába. Nem tetszett a vége,nagyon nem. Az Akatsuki témában egyetértek.
2016. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utóbbihoz hozzátéve azért szerintem a "háborúban" Naruto jóval felülmúlta Sasukét.

Naruto képes volt felvenni a versenyt sebesség terén a raikagével. Utána legyőzte az Edo Tensei raikagét. Harcolt Muuval és a mizukagével. Lényegében legyőzte a fehér Zetsu hadsereget. Harcolt Obito és a bijuuk ellen, majd Obito és Madara ellen.

Ezidő alatt Sasuke megölt kb. 4 fehér Zetsut és kb. végignézte Itachi és Kabuto harcát.


Ezután Naruto és Sasuke legyőzték a jinchuriki Obitót, de úgy hogy Sasukének Juugo illetve Naruto képességére volt szüksége ahhoz,hogy árthasson Obitónak. Majd Madara elintézte őket.


Ebből számomra nyilvánvaló,hogy Sasuke Naruto közelébe se ért.


Utána pedig SPOILER legyőzték Kaguyát, majd mikor egymás ellen harcoltak,akkor Sasuke annak ellenére sem tudott győzni,hogy elfogta az összes bijuut és az erejüket használta.

2016. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne jó egy álomvilágban élni?Az nem a valódi élet.Szóval egyértelműen Narutoéknak szurkoltam.
2016. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mindmeghalunk!!! válasza:
100%

Igazából a negyedik nagy shinobi háború sokkal epikusabb lett volna ha Tobin és Zetsu-n és Madarán kívül a feltámasztott akatsuki harcolt volna ( és akatsuki köpenyben nem pedig rongyokban ), viszont teljes erejükben nem pedig ilyen percek alatt legyőzhető gyenge változat formájában.


Az akatsuki ha egyszer nem kettes csapatokban hanem együtt harcoltak volna az felért volna egy egész sereggel.

Deidarának ott voltak a robbanó agyagszobrai amelyekből akár egy seregnyit létre lehetett volna hozni és egész seregek elpusztítására alkalmasak lettek volna

Sasori-nak szintén ott volt az emberi bábokból létrehozott serege.

Kakuzu az öt szívével és az azokat tartalmazó általa irányított maszkos szörnyekkel szintén egy majdnem legyőzhetetlen ellenfél lehetett volna aki most feltámasztott állapotában akkor sem halt volna meg ha mind az öt szívét elpusztítják ugyanakkor az egyesült shinobi haderő katonáit felhasználva mindegyiket könnyedén pótolhatta volna sérülés esetén.

Pain-nek ott lehetett volna a hat általa irányított holtteste ( Yahiko teste ott volt esőrejtekben a többit pedig pótolhatta volna egyszerű katonákból ). Egész Konohát képes volt egyedül megsemmisíteni és rengeteg erős shinobi-t megölt még akkor. Lehet, hogy az egyesült shinobi haderő kicsit nagyobb kihívás lett volna neki, de most ott lett volna vele Zetsu klónserege és Sasori bábserege is segítségnek.

Hidan elásott maradványait megkereshette volna a föld alatt közlekedő Zetsu klón sereg majd pótolhatták volna a teste megsemmisült részeit az egyik Zetsu klón testével.

Uchiha Madara az öt Kage ellen az jó volt úgy ahogy volt.

A valódi Zetsu mindkét fele egyesülve harcolhatott volna a zetsu klón sereg élén fa elemet használva.

Kisame életben maradhatott volna a háborúig majd cápaszörnyeteggé változva megmutathatta volna megint miért is nevezik őt farok nélküli bijuu-nak.


...aztán a tízfarkú feltámasztása után Obito és Madara mögött ott állhatott volna az egész Akatsuki látva a hosszas begyűjtő rituálék végeredményét azaz azt a tömegpusztító fegyvert a tízfarkú képében amivel a tervek szerint uralmuk alá akarták hajtani a shinobi világot ( és közben Deidara csodálhatta volna azt a mérhetetlen egész tájakat átformáló pusztítást ami számára a legművészibb dolog lett volna amit valaha látott ) ...szóval megérhették volna, hogy láthassák hosszú éves tevékenykedésük végeredményét.


Ez a koncepció például epikus lett volna, de ez a negyedik nagy shinobi háború a valódi Madara megjelenéséig és a tízfarkú feltámasztásáig eléggé béna volt.

...persze lehet mondani, hogy így már aztán tényleg legyőzhetetlenek lettek volna és nem lehetett volna őket legyőzni ( bár személyes véleményem szerint jobb lett volna ha az egész sorozat inkább róluk és más szökött ninjákról szól mert ők voltak a sorozat igazán emlékezetes karakterei ) ... ha viszont mindenképpen veszteniük kellett volna lehetett volna valami fordulat a holdszem terv megvalósulása után ami mindent megváltoztat... pontosabban valami tényleg emlékezetes fordulat nem pedig az, hogy igazából fekete zetsu volt a " főgonosz " mindvégig.

2017. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!