Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sons of Anarchy! Szerintetek...

Clay Morrow kérdése:

Sons of Anarchy! Szerintetek is Opienak tovább kellett volna élnie?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, egyik kedvenc karakterem volt, ti mit szóltok hozzá?


Továbbá azzal nem vagyok kibékülve, hogy Tig 'eladta' magát Jaxnek. Inkább halt volna meg ő a sitten és Opie élne tovább.



2016. jan. 24. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tig az egyik legjobb szereplő szerintem, de Opienak nem kellett volna meghalnia.
2016. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem Tig csak abban az időszakban volt szimpatikus amikor Clay jobbkeze volt és miután megkapta a verést Opietól Donna miatt ameddig nem adta el magát Jaxnek. Jax-el sem volt bajom, csak hogy nagyon hajazott a kis hercegre, miután Clay megölte Pineyt és Jax bevadult azóta nem csíptem többé..


Opie nagyon jó és hűséges tagja volt a klubnak.

Bár Tiget is csípem, a beteges karaktere nagyon jó :D

2016. febr. 11. 22:18
 3/4 anonim válasza:
Nekem is Opie nagy kedvencem volt,miatta hagytam szakálat egy időben, valosággal zokogtam amikor az első évadban meghalt Dona az ötödikben pedig ő! Szerintem azért válalta hogy ő haljon meg mert sok volt neki a felesége és az apja halála.
2019. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet az apja halála is közrejátszott a végső döntésben, na meg ugye Lyla is jól kicseszett vele. Opie nagyon sokat szenvedett, de bevállalta ő a halált, hogy így megmentse a klubtársait. Az egyik legigazibb tag a végsőkig.
2019. márc. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!