Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik Star Wars...

Nektek melyik Star Wars rész/részek és szereplő/szereplők a kedvencetek?

Figyelt kérdés
A részeknél nem arra az animációs sorozatra gondolok hanem az eredeti részekre.

2016. jan. 26. 08:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
7.
2016. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, én a 4. részt szeretem a legjobban. Ez volt az alap, ezáltal szerettem bele a történetbe, ezt olvastam már kisgyerekként rongyosra képregényben. Kedvenc szereplőm több van: gyerekként persze Csubakka volt a favorit, mert nagy és félelmetes volt, de számomra minden idők legjobb gonosza Darth Vader.
2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Birodalom Visszavág a kedvencem, de az összes Csillagok Háborúja filmet imádom (az előzmény filmeket is)! Kedvenc karakterem is sok van nem csak a filmekből de akit talán kiemelnék az Han Solo és Darth Vader és Grievous tábornok! Akiket nagyon bírtam még azok a rohamdrodidok, szuper rohamdroidok és droidekák! Az új szereplők közül meg Rey karaktere jött nagyon át szóval ő is nagyon jó szerintem!
2016. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek szépen kedvelt karakterből és részből több is akad! Az eredeti trilógiánál a kis (akarom mondani) nagy szőrmók hamar a szívemhez nőtt, de ezen kívül szerettem a hercegnőt (mármint nem úgy xD), és Obi Wan-t. Az őket játszó színészek amúgy is tiszteletre méltóak főleg Sir Alec Guinness-t. Szerintem. De én az előzmény trilógiában lévő Obi-Want is bírtam. Amúgy kövezzetek meg, de nekem a Baljós Árnyak is tetszett. Egyik kedvenc részem a podracer verseny, amúgy is bírom a podracereket. Illetve a klasszikus Darth Maullal való viaskodás. Darth Vader talán az egyik legikonikusabb és legjobb főgonosz a fantasy/sci-fi (ahogy vesszük) filmek világában. Nagyjából ennyi, sokáig lehetne sorolni még mert sok szereplőt és részt szeretek (lehet hülyének néztek de nekem a prequel és a 7.rész is tetszett). Például a 7.részben Rey hamar kedvenc karakterem lett. Nem elég hogy ügyes csaj, és jól játszik de mellé még jól is néz ki. Nem is rossz egy ismeretlen Disney-s emberkétől :D
2016. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Star Wars III: A sithek bosszúja... szerintem az a legjobb :)

karakterek pedig: Anakin Skywalker, Padmé Amidala, Obi-van Kenobi, Aayla Secura (a sorozatokból pedig Ahsoka Tano, és Ezra Bridger)

2016. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc részem máig a Jedi visszatér. Többek között Jabba, Yoda búcsúja, az egész trónjelenet és a befejezés miatt. A legjobb lézerkard-párbaj is ebben van szerintem, gondolok itt Vader és Luke utolsó csatájára.


Kedvenc szereplőt nem tudnék választani. A prequelben Obi Want szerettem a legjobban, de Palpatine karaktere is nagyon jól lett megírva és megszemélyesítve. Az első trilógiában kb mindenkit szerettem, de régen Yodáért voltam oda nagyon. A Force Awakens-ből Rey és Kylo Ren is nagyon érdekes karakterek, simán helytállnak az elődeik között.

2016. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc részem: Birodalom visszavág és az ébredő erő

Kedven szereplők: Han,Leia,Ray,Luke de nem maradhat le Csuvi és Yoda sem.

2016. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

A kedvencem a Sithek bosszúja... a leglátványosabb, legizgalmasabb, legdrámaibb, zeneileg a legjobban megkomponált. Minden szempontból tökéletes film!


Kedvenc pozitív szereplőim: Obi-Wan, Yoda, Rey, Han Solo (RIP), illetve úgy érzem, bírni fogom az öreg Luke-ot is :D

Kedvenc negatív szereplőim: Palpatine, Kylo Ren, és úgy érzem, Snoke is a kedvencem lesz

2016. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Shitek Bosszúja jön be, de ott van még az Ébredő Erő is, onnan van kedvenc karakterem, BB-8, illetve talán még Rey és Obi-van Kenobi
2016. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Németh Lizi válasza:

A filmek közül a Jedi visszatér a kedvencem.

A kedvenc szereplőm LEIA.

2016. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!