Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Bíborhegy?...

Miről szól a Bíborhegy? Nyugodtan lehet spoiler is

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem tetszett mert szinte tudni lehetett előre mi történik.

A sztori nagyjából annyi, hogy van egy gazdag csaj(az apja gazdag) akinek az a tehetsége, hogy látja a holtakat. Már gyerekkorában az egyik szellem óva intette bíborhegytől, de nem értette. Felnőttként megismerkedik egy fiatal feltalálóval aki befektetőket keres. A pasas a nővérével lesz a társaság titokzatos vendégei. A lány apjának nem tetszik, nyomoztat utána, és csak annyit derít ki, hogy a pasas nős. Ezért felajánl egy kisebb összeget, hogy tűnjenek el, és a lányét hagyja békén, mert ugye a leányzó belehabarodik.

A gazdag apuka meghal. A lány hozzámegy feleségül a pasashoz, majd vidékre költözik a pasashoz. Amikor megérkezik, derül ki, hogy a régi ütött-kopott kastélyt nevezik bíborhegynek, mert télen az időjárás miatt a föld alól valami trutymó tör fel, ami vörös, és olyan mintha minden vérben lenne. A kastélyban él a pasas nővére is aki furán viselkedik. A lány napról napra gyengébb, betegebb, és persze a házban is lát szellemeket. El kezd kutatni, és szép lassan rájön, hogy mind a pasas felesége volt.

A végén persze kiderül (amit már előre lehetett tudni), hogy a pasas és a nővére testileg is vonzódnak egymáshoz. Voltaképpen a nővérke az aki egy sorozatgyilkos idegbeteg, és ő öl meg mindenkit, kezdve a saját anyjukkal. A végén a pasas aki tényleg beleszeret a lányba szintén meghal, mert a nővére leszúrja. A végén persze a nővér is meghal..

Elég unalmas film volt.

2016. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól leírta az első én csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem nem volt unalmas, csak nem éppen horrorfilm.


Egy család drámája igazából, a szellemeknek alig van szerepük benne. Ha szereted a drámák lassú tempóját, akkor ezzel se lesz gond.


Egyet viszont nagyon elszúrtak benne. Én moziban néztem egy barátommal és szakadtunk mikor előjöttek a szellemek és ott hörögtek, meg vonaglottak. Ez a rész valahogy nem jött be, nagyon gagyi volt.


De ennek ellenére a történet tetszett :)

2016. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ti butuskák.. ez nem horrorfilmnek lett szánva. Egyébként szerintem sem volt unalmas.
2016. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 28. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
kategória: amerikai horrorfilm
2016. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 11:11

Pedig még a moziban is mint horror film vetítették. Egyszer nézhető, de ha valaki nem látta, akkor nem veszített sokat.

2016. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy az a kategória, nem írhatják rá, hogy romantikus, mert még valaki bepisil tőle :D
2016. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!