Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Suicide Squad - Ehhez ismerni...

Suicide Squad - Ehhez ismerni kell előre másik filmeket, vagy anélkül is nézhető/érthető?

Figyelt kérdés
Pl. mint ahogy a bosszuállók, Thor, Amerikai kapitány, Iron Man filmek összefüggnek ehhez is ismerni kellene pl. a Batman filmeket ha már a Joker van benne vagy vmi képregényt, vagy anélkül is érthető lesz?
2016. jan. 28. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Anélkül is érteni fogod, nem kell megnézni semmit előtte.
2016. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 28. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de miért a Bosszúállókat hozod fel, mikor a Suicide Squad összes karaktere DC?
2016. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok képben azzal melyik DC vagy Marvell ezért is érdekelt, hogy ez is valamilyen történetszál része-e. Azért a bosszúállókat írtam példának mert ennek vana legnagyobb hype-ja, errõl hallottam hogy megvan milyen sorrendbe kell nézni, mert eléggé összekapcsolódnak a bosszúállok, thor, amerikai kapitány stb részek. Nem szoktam ilyen filmeket nézni, nem ismerem a képregényeket, de ennek a filmnek tetszett a trailere és csak kivancsi voltam hogy úgy is érdemes megnéznem, hogy amúgy nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.
2016. jan. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!