Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Lost végének értelme?

Mi a Lost végének értelme?

Figyelt kérdés

Állítólag mikor leadták a TV-ben, utánna még volt egy magyarázó videó, hogy mindenki megértse a végét. Sajna ezt nem találom. Valaki túd róla vmit?

Vagy magyarázatot adni...



#Lost #Lost: Eltűntek #Lost sorozat
2016. jan. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen videó természetesen, azért nem találod. Halottak voltak végig.
2016. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem rég olvastam egy interjút a forgatókönyvírókról. Nyíltan felvállalták, hogy mialatt írták a sztorit végig be voltak tépve. Szóval ne keresd az értelmet benne. Én is végignéztem anno a sorozatot, de azért sok mindent megmagyaráz, hogy a készítők nem voltak maguknál mikor az egészet kitalálták....
2016. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Már hogy lettek volna végig halottak?! A szigeten nem voltak halottak, csak a "párhuzamos világban", ahova a haláluk után kerültek (ahol a templomban találkoznak).
2016. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A bónusz videó címe New Man in Charge, [link] bár nem a végét magyarázza, hanem pár olyan kérdést, amire a sorozatban végül nem jutott idő. Egyeske vagy hazudik, vagy trollkodik, Jack apja szó szerint elmondja a fiának (illetve az összezavarodott nézőknek), hogy nem végig voltak halottak, csak az utolsó évad flash-sideways-eiben.
2016. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Mit nem lehet rajta érteni amúgy? Mert teljesen érthető volt.
2016. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!