Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó sorozatokat? Magyaru...

Tudtok jó sorozatokat? Magyarul vagy feliratosan? Ehhez hasonló témákkal. Ami nálam kizárt: szappanopera, dráma meg vámpíros stb.

Figyelt kérdés
Láttam: zöld íjász, flash (2014), the 100, twd, trónok harca, rex felügyelő, monk, dr csont, a semmi közepén, sherlock (bbc), the last man on earth, family guy, futurama, amerikai fater, brickleberry, archer, cleveland show, breaking bad, better call saul, fear the walking dead, HIMYM, két pasi meg egy kicsi, agymenők, dc's legend of tomorrow, így neveld a faterod, jóbarátok, nyugi charlie.

2016. jan. 31. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz feladat elé állítottal, így esetleg a Castle-t tudom ajánlani.
2016. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jan. 31. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A dadus, Így jártam anyátokkal, Johnny Bravo, Egy rémrendes család, Dokik, A nevem Earl, Ally McBeal, Halló halló,


A főnök (the closer), NCIS, JAG becsületbeli ügyek, Scherlock és Watson, Gyilkos elmék, Döglött akták


Rejtély, Sanctuary-génrejtek, Hegylakó, Csillagkapu, Euréka, 4400, Shannara, Hősök, True calling, X-akták, A médium

2016. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. jan. 31. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:

- kaland: Dr Who, True Calling, Charmed, Hex (elég komor), Robin hood (BBC)


- vígjáték: 2 broke Girls


-krimi: Profilozók, CSI:Miami

2016. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket nézd meg: Wayward Pines,Dexter,Orphan Black


Ezeket láttam:Flash,Arrow,The 100,Game of Thrones,last man on earth,Walking dead,Fear the walking dead,Breaking bad, Better call saul


Szóval hasonló az ízlésünk.


Írd meg,hogy melyiket kezdted el.

2016. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most éppen a castle-t nézem :)
2016. febr. 4. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
X akták, Supernatural, The 100, Teen Wolf, Lost
2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!