Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett nagyon...

Csak szerintem lett nagyon erős film az új Star Wars?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalon azt látom, hogy csak fikázzák, hogy mennyire rossz film lett. Engem viszont lenyűgözött.

Az egyetlen jogos dolog, amit írnak, az Finn karakterének indokolatlansága, de biztos az is értelmet nyer a következő részben.

(LEHET BENNE SPOILER) Ezen kívül a hangulata teljesen hű volt az eddigi filmekhez, Rey karaktere ígéretes, és a színésznőt is eltalálták rá. Nagyon tetszett az a sok apró kis dolog a múltból (birodalmi lépegető, ezer éves sólyom, Darth Vader sisakja, Leia, stb), amin úgy elmosolyodtam. Volt benne egy-két olyan jelenet, ami csak a maga egyszerű módján gyönyörű volt (Rey jelenetei a Jakku-n, Leia megjelenése).

A befejező jeleneten meg már könnyeztem is. Luke-nak nem is kellett megszólalnia. Minden ott volt a szemeiben, hihetetlenül gyönyörű jelenet volt és egy méltó befejezés. Olyan állapotba kerültem attól a pár perctől, hogy az leírhatatlan. Le a kalappal.

Kylo-t is elég megosztónak látom, úgy, mint anno Anakint, de nekem abszolút a kedvencem volt az egész film alatt, nagyon tetszett minden pillanata. Az is, amikor levette a maszkját, ugyanis sokakkal ellentétben szerintem jó a színész, akit választottak. A karakter meg csak még jobb lesz.

Amit meg Han Solovan tett... Akkor és ott utáltam őt. A két legszívszorítóbb jelenet egyike volt, hogy meghalt az örök kedvenc karakterem, de ettől függetlenül is rajongom Kylo-ért (Anakinért is pont így rajongtam, de Kylo még jobb is talán). Azt még nem derítettem ki magamban, hogy mi ennek az oka, talán majd a későbbiekben. (SPOILER VÉGE)

Egyszerűen olyan érzelmeket hozott ki belőlem az egész, mint régen, amikor gyerek koromban vagy tízszer végignéztük az összeset a prequelekkel együtt, és hogy mennyire szerelmes voltam Han Soloba meg Anakinba, és mennyire tudtam kívülről az egészet, és folyton erről vitatkoztunk a bátyámmal. Olyan volt ezt megnézni, mintha visszatértem volna oda. És gyönyörű volt, leírhatatlan érzés volt megint látni. Én ezt láttam ebben a filmben, és nem a hibákat.

Ezt az utálkozó emberek miért nem érezték?


2016. febr. 1. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fantasztikus volt. Lattam az összes részét, de ez tetszett a legjobban. Izgalmas volt es visszaadta a régi filmek hangulatát is.

Nekem nagyon tetszett.

2016. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Így gondolom én is.

Akkor az emberek most csak azért utálják, mert új?

2016. febr. 1. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég erős kifejezés, hogy erős lett a film.:)

Nem volt rossz, de attól messze volt, hogy megérdemelje a 15/10, meg hasonlóan elborult értékeléseket.

Kétség kívül jobb lett az új trilógiánál, és a nosztalgia faktor is maxon volt (a minimális cgi használatról nem is beszélve), de a történet és az új szereplők fele nagyon egysíkú volt.

Személyes véleményem, hogy olyan 7/10-es volt a film, úgy, hogy nagyon szeretem a SW világát, gyerekkorom egyik meghatározó filmélménye volt. Megnézhető, többször is, de hogy zseniálisan überállat lenne... Szerintem nem. De ez egy ember véleménye:)

2016. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán média hype. Újracsináltak egy régi részt gyakorlatilag. Nem lett rossz, de nem is lett jó. Egyedül amiért maradandó lesz az a Hype ami körülötte van.
2016. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkomolytalankodták az egészet. Számomra élvezhetetlen volt.
2016. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal több embernek tetszett, mint ahánynak nem. A fikázók mindig hangosabbak. Egy ilyen nézettségű filmnél, elkerülhetetlenek a negatív kritikák.
2016. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Port.hu-t meg többet nem olvasok, ha jó filmről van szó. Egy dicséretre jut 10 fikázás. Nem is értem.
2016. febr. 1. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egész Star Wars mára nem más mint egy médiafogás. A stúdióknak nem érdekük azt nyújtani amit mi szeretnénk, azt nyújtanak ami jobban megéri. Század ennyi ember nem értékelné az új új szériát, ha nem lett volna a média szerves része hónapokig.


Könyörgöm hypevonat akkora volt hogy hihetetlen, még a Játékot is betervezték előre, fejőstehén az egész a Disneynél.

2016. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!