Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen a Nana?

Tanácstalan2 kérdése:

Miért ilyen a Nana?

Figyelt kérdés
Az eleje még elment, de onnantól mikor Shoji elhagyja Hachit egyszerűen minden rész végén sírok mint egy kisgyerek. Annyira dicsérte mindenki, hogy milyen jó.. De én csak sírni tudok rajta után pedig rossz hangulatom lesz.. Miért csinálták ennyire szomorúra??... Még csak a 35.résznél tartok de kell vagy 10 zsepi minden részhez... És úgy olvastam, hogy a vége se lesz happy end mint ahogy azt várnám :( :(

2016. febr. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
engem is nagy sokk ként érintett a Nana anime, és nem is néztem tovább a 18. résztől
2016. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet hogy nem éppen egy happy endes sorozat, amiben mindig csak a jó dolgok történek. Ez az anime pont azért jó mert próbálja a valóságot tükrözni, nem pedig azt hogy minden úgy lehet az életben mint ahogy elterveztük.

Nekem is mindig kell zsepi a részekhez, de ha belegondolunk akkor ez az anime főleg azért lett sikeres mert reális (ezt nem kell ténylegesen érteni, mivel ez se mindenhol olyan valósághű anime). Ez az anime pont ezért jó. :)

2016. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!