Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A SZökés című sorozat (prison...

A SZökés című sorozat (prison break) 5. évada mikorra várható? Ti várjátok már (Szökés fanok)

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 18:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem lesz 5. évad, először tervben volt, de lezárták a történetet a 4. évad végén, utána csináltak még egy másfél órás filmet amiben lezárták a történetet, mindenkivel lett valami, Scofield meghalt az agytumora miatt, Lincolnt felmentették helyette a CÉG vezetőjét Krantz tábornokot ültették villamosszékbe, Theodore Bagwellt vissza vitték a Fox River-be, ahonnan az első évad végén 7 társával együtt megszökött, Sarah megszülte a gyerekét Scofieldtől, több másik szereplő meghalt, Mahone összeszűrte a levet a néger nőcskével az FBI-tól, ahol kollégák voltak, Sucre új életet kezdett a Maricruz-zal, Sucre ellen is ejtették a vádakat, nem került vissza a kóterbe úgy mint Bagwell, hát a 4. évaddal és az utána elkészített filmmel le lett zárva a történet örökre én tudom, nagy Szökés rajongó vagyok, az összes részt láttam többször is!
2016. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A Fox River-i 8-asból John Abruzzi, Charles Patoshik más néven a Zakkant, David Apolskis más néven a Kisgyerek, ők meghaltak, Abruzzi-t kommandósok lőtték le a Nyolcból egy című rész végén a 2. évadban, Patoshik-ot Mahone rávette az öngyilkosságra, Apolskis-t pedig Mahone saját kezűleg lőtte le még később a 2. évadban, illetve Benjamin Miles Franklin a U.S. Army korábbi őrmestere a 8 szökött fegyenc egyike először majdnem öngyilkos lett a 2. évadban, miután Mahone megfenyegette a családját, aztán később a 4. évadban viszont láttuk, amikor kapcsolatba lépett Scofield-del, az FBI-al szövetséget kötött és Mahone-t próbálták meg sittre zárni, de ezt Scofield már a 4. évadban nem akarta, mivel kivételesen egy csónakban eveztek Mahone-nal, később a 4. évad végén pedig Scofield meghalt, bár ezt nem láttuk, de kiderül az ezt követő filmből, amikor Sarah a kisfiával meglátogatja Michael sírját, Fernando Sucre és Lincoln Burrows ellen ejtettek minden vádat, de a Fox River-i 8-ak közül Theodore Bagwell más néven T-Bag, a Zsebes visszakerült a Fox River-i fegyházba, ahol viszont látjuk őt a 4. évad utáni filmben, ahol újdonsült csicskáival sétál a börtön udvarán, s tovább tölti életfogytiglani büntetését!
2016. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Wenworth Miller azaz scofield rakott ki képet 1hónapja ,hogy prison break 2016 episode 1
2016. febr. 5. 18:22
 4/11 BaNaNkarakter válasza:
2016. 2. félévében tervezik kezdeni vetíteni (Amerikában), azaz mire magyarra lefordítják és magyar csatornákon fogják adni az még arrébb lesz valamikor 2017-ben.
2016. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BaNaNkarakter válasza:
Tény, hogy a sztori le lett zárva, de ennek ellenére tervezik a folytatást hisz elég sok mindent ki lehet még hozni ebből a sztoriból. Egyrészt van 4 kiesett év az utolsó elötti és az utolsó rész közt. Továbbá Wentworth Miller (Michael Scoofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows) és Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi) is jelezte, hogy benne lesz az 5. évadban. Még valami : nem egy teljes évadot terveznek hanem egy 10 részes kis kiegészítőt a filmhez amiben valószínűleg még egy börtönből megfognak szökni.
2016. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát nem tudom szerintem nem kéne már erőltetni a történetet, mármint szerintem fölösleges az 5. évad, már a 4. évad sem volt olyan jó,, mint az első 2, de még a 3. évad is jó volt, mindazonáltal Scofield már így is megszökött az 1. évad végén a Fox River-ből, a 3. évad végén a Sona-ból, szerintem gagyi lesz, ha még egy börtönből megszöknek, mármint csak azért készíteni még valamit, hogy még egy sittről megszökjenek szerintem hülyeség, meg már nem is valósághű a dolog, mert az első két évad még nagyon jó volt, de sok sittes pl. egyszer sem tud megszökni egy börtönből, Scofield meg megszökött két börtönből is a sorozatban, szerintem ezért nem kéne tovább erőltetni ezt a szökjünk meg még egyszer dolgot.
2016. febr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen már a 4. évad túl volt "húzva" de az 1.évad nagyon jó volt és szerintem valami olyasmi lesz
2016. febr. 7. 12:20
 8/11 anonim válasza:
Hivatalos lesz 5.évad és mondták hogy logikus magyarázat lesz arra hogy Micheal életben van.2016 ápriliskor kezdik el forgatni 10 részes lesz.
2016. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon várós lesz :) Ez egy legendás sorozat...szuper hogy újra jön, kár hogy csak pár részben, talán 9? De ha az sikeres lesz talán lesz még folytatás. Egyébként kiadtak mobiltelefonra is egy változatot anno, az összes kis rész 1 óra valamennyi időtartamú. Proof of Innocence vagy hasonló a neve, 2-3 perces egy rész.
2016. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 N_123 válasza:

Ebben az évben április 4. Kezdődik a fox-on és a Prime-on is fogják adni de az még nem tudjuk hogy mikortól

[link] - ez a prison break oldala

/892_a-szokes---vadonatuj-evaddal-hamarosan-a-

2017. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!