Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom azt h már...

Csak én gondolom azt h már nincs értelme a Death note animének azóta h L meghalt? Kedvenc szereplőm volt! ; (

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te, utána le kellett volna zárni, vagy ha nem is lezárni, de másképp befejezni, near annyira logikátlanul random oldja meg a rejtélyeket hogy az hihetetlen. L mindent elmagyarázott logikusan hogy miből következtette ki. Near meg random rámutatott egy emberre, és hoppá.. ő a kira segítője..
2016. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem néztem végig az animét,de elmondanád h meg fog-e változni Light,v mindig ilyen szívtelen marad?
2016. febr. 6. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnáltam, hogy a sorozatot folytatták L halála után. Borzasztóan értelmetlen és fölösleges volt. Persze érthető, a mai mainstream irányzat és politikai korrektség korában nem lett volna helye egy olyan Death Note-nak, ahol Light nyer és mindent visz.

L halála után Light is elég értelmetlenül és hülyén viselkedik, Near és Mello pedig..., egyikük sem volt szerethető karakter, izzadságszagó L koppintás volt mindkettő.

Amúgy Light nem volt szívtelen (L halála után is inkább hülye volt), éppen hogy átérezte azon emberek sorsát, akik valamilyen gyilkosság áldozatai voltak, és ezért kezdett aratni a bűnözők között - szerintem teljesen jogosan.

2016. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon spoiler. Lehet valaki most nézné meg.

Na mindegy. Én 26 résznél hagytam volna abba.

Nieres dolog tényleg nem kellett volna már.

2016. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van ez így, két részre lehet osztani a sorozatot:


1. része a Light - L "harc" , amikor még Light teljesen emberi és a célja nemes, tehát nem rontotta meg a hatalom, akkor ér véget, amikor L-t legyőzi.


2. része a hatalomtól megrészegült Light-ot mutatja be (időugrás is van ugye) aki már teljesen megváltozott, erkölcsileg megromlott, majd végül legyőzetik.


Szerintem így kerek a sztori, ez nem egy akció anime, és nem is egy sima nyomozós krimi. Ez pszichológia.

2016. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az előzővel értek egyet, Light hajlamos volt a megalomániára, L-től viszont félt és ez visszatartotta, amíg L-el párbajozott sokkal óvatosabb volt, a végére viszont egy igazi gátlástalan gengszter lett ami többedik végignézésre egyre jobban tetszik. L halála után a két örökös egyből tudta hogy az Kira aki L helyét titokban átvette, továbbá azt is tudták hogy L a haláláig Lightot gyanúsította, csak bizonyítékot nem tudott szerezni, így Near és Mello csak befejezték amit L elkezdett. A könnyebb helyzetük ellenére is kis híján elbuktak.
2016. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spilerke ***** válasza:
100%
Miután L meghalt a sorozat lényegesen veszített a színvonalához képest, de érdemes végignézni, mert ez egy alapmű, és szerintem a legjobb, amit valaha is láttam.
2016. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkét szereplőnek meg kellett halnia, de L halála olyan hirtelen volt , és olyan rosszkor. :(
2016. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

egyetértek veled

Én a mangát olvastam, és miután felbukkantak Melloék teljesen érthetetlenné vállt számomra, hogy ki mit miért csinál. A végén persze leesett, de szerintem nem úgy lett volna jó.

Amíg L élt sokkal jobb volt az egész.

2016. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!