Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 7 szerintetek is...

Star Wars 7 szerintetek is iszonyú rossz lett?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik kedvenc sorozatom volt eddig, de most a 7. résszel mindent tönkretettek. Az a tipikus amerikai stílus: Lassan az utolsó reumás vénasszony is leveri a gonosz nagymestert fénykard párbajban, úgy hogy nem is fogott fénykardot (Mert ugye kényelmesebb az embereket azzal etetni hogy nem kell szorgalom a sikerhez, elég egy dühkitörés és mindenkinél jobbak leszünk).

Semmi eredetiség nem volt a történetben, amikor meghallottam hogy 100x nagyobb halálcsillag, vagy megláttam hogy 2 másodperc alatt megkapja a néger főhős a pontot hogy hol lehet elpusztítani, amit persze jól elérhető helyen, semmi gyanú nélkül hagytak MEGINT készültem kimenni a moziteremből.


Volt az a jelent hogy Look én vagyok az apád, na most már itt mindenki mindenkinek anyja apja, nagybácsija, nagynénije. Megint ugyanúgy a gonosz valaki fia. Annyi változással hogy egy ilyen tipikus loooosert karaktert raktak be a fő gonosznak. (mert pl. Darth Vader egy olyan karakter volt, akiért mindenki izgult még, egyesek neki is szurkoltak. Kétséges volt hogy ki fog győzni, de végül az se derült ki hogy ki az erősebb.)

Itt ilyen abszolút jellemtelen főhősök voltak betéve, a csajról semmit nem derült ki (ami nem is gond persze) csak annyi hogy ő ha dührohamot kap akkor mindenkit lemészárol, ennyi erővel már egy Chuck Norris film is lehetett volna.


A polip jelenet is a mostani divatfilmekből kilopott elem volt, és persze mi is lehetett volna az a megdöbbentő befelyezés mint hogy megjelenik Look. Csak azt nem értem a csajnak mire kell mester, ha minden kiképzés nélkül így is szétver mindenkit.


Nem rég néztem végig a 6 részt, és már nagyon kíváncsi voltam a 7.-re, de ez valahogy nem a sorozatba illik, hanem egy elamerikaisított tápxar volt.


Vélemények?



2016. febr. 11. 08:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Erőltetett volt minden mozdulata.
2016. febr. 11. 08:39
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Igazából ez fullba egy remake volt, szerintem nem volt olyan vészes, olyan mintha mondjuk a 4. Részt láttam volna masodik verzioba. A látvány lenyugozo volt, viszont az hogy Rey kap egy fenykardot, és leveri Rent, úgy hogy ő még a fákat is kivagja egy kezmozdulattal, és megallitja a lezert, ami a harmadik részbe egy jedinek sem sikerült, és szinte az összeset lelottek a klónok, na az nálam is kiverte a biztosítékot.
2016. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell mindenért nyávogni? Reynek egy minimális fegybertapasztalata azért volt, oké egy bot nem fénykard de az alapok elég hasonlóak. Ren-t pedig pár másodpercel a párbaj elött lőtte hasba Chewbaka akinek (erre utalnak is) erős fegyvere van. Nem értem mi bajotok. Nem lehet annak örülni, hogy nem lett olyan rossz mint az előzmeny trilógia? Én örülök annak, hogy egyáltalán lett 7. rész. Igen, nem lett egy túl jó film de rossz se let, nekem "oké" kategória. Ne felejsd el, ez még csak az elsö része az új trilógiának nem kell mingyárt Jar Jar-ozni.
2016. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ma 15:01

Nekem az a legnagyobb bajom, hogy ebből a fantasztikusan felépített történetből csináltak egy ilyen tipikus amerikai akciót. Jön 2 főszereplő, bejárnak egy rövid utat, és első fénykardfogásra leverik a fő gonoszt. Értem én hogy megvolt sebezve, de gondolj vissza az előzményekre.


Look 3 részen keresztül küzdött Darth Vaderrel, tanult és fejlődött végig és még a 6. részben se lehet mondani hogy erősebb volt. Most meg idehajítanak elénk egy ilyen nőt, aki egy rész alatt egy képzett Jedi felé kerekedik. Hiába hogy megvolt sebezve. Ez így nem stimmel az egész Star Wars világba. Ez egy amerikai vígjáték volt, nem star wars.

2016. febr. 11. 18:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Valahol nem értem, miért ekkora divat leszólni a 7. részt. Gyerekkorom óta rajongó vagyok, és nekem teljesen megfelelt. A klasszikus trilógiában is vannak olyan dolgok, amiket egy mai filmben megmosolyognánk. A Star Wars szerintem egy olyan kult mozi, amit élvezni kell, nem pedig agyalni rajta. Igen, a Disney nagyon meg akart felelni, és nem kicsit esett bele az ismétlés hibájába, de ettől még tetszett. Valóban nem tűnt logikusnak, ahogy Rey legyőzte a srácot, az valóban meglepő volt, DE Luke is épp így győzte le Vadert, ha emlékeztek: veszélyben érezte a húgát, és ez dühössé és elszánttá tette. Így győzhette le az apját.
2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azt elmondanád, hogy Kylo mitől is olyan nagymester? Egyáltalán nem az volt a cél, hogy egy Vader klón legyen, hanem összetettebb karakter létrehozása. Ő egy ide oda sodródó fiatal, aki az apja megölésével, szerintem végleg eldöntötte, hogy melyik oldalt választja
2016. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Look úgy győzte le Vadert hogy ő önmagával is harcolt, nem tudta volna megölni a fiát, nem lett volna rá képes, az a jelenet volt számomra a legcsodálatosabb amikor a gyermeke ellen gyengült a keze és a belsejében meg erősödött a gonosz ellen.


De itt mi volt? Egy huszonegypár éves mester, aki évtizedeken át tanult. Ennyire volt képes?


Én nem leszólni akarom, végignéztem a 6 részt egyhuzamban, és utána a 7.-et. Csak azzal az egy résszel volt bajom. Mert úgy szar az egész ahogy van.

2016. febr. 11. 19:47
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kyle nem mester és még csak nem is a főgonosz.
2016. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kylo sérült volt... Chewie hasbalőtte egy olyan fegyverrel, amitől a mezei rohamosztagasok minimum 3 métert repültek... Kylo meg épphogy összeroggyant, gondolom nem kis erőfeszítésébe került, hogy bírja a fájdalmat. És ezek után még párbajozzon egy csajjal, akiben elég hatalmas az Erő, ráadásul még fegyvertapasztalata is van. Mellesleg azelőtt végzett az apjával, tehát még érzelmileg se volt a toppon. Nem volt akkor ura az erejének. Ennyi. Nincs miről beszélni
2016. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezt lehet osztani hogy megvolt sérülve, meg minden. de Fin azelőtt is kardozott vele.. Simán le kellett volna tudnia nyisszantania a fejét.


Az már annyira béna volt hogy elsőre sikerült a csajnak gondolat olvasnia, manipulálnia is. Ezeket már nincs mivel kimagyarázni.


és 10x nagyobb halálcsillag. Ez komoly? És ugyanúgy valami kis hibája van, amit 2 másodperc alatt meglátnak... Ez már annyira elcsépelt volt. Mint minden egyes jelent. 0 eredetiség volt benne.

2016. febr. 11. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!