Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost- Eltűntek című sorozatn...

A Lost- Eltűntek című sorozatnak jól értelmeztem a végét? Részletek lent

Figyelt kérdés

Először is csak olyan írjon, aki a kérdésemre ad választ és nem kötekedésből vagy trollkodásból szól hozzá.


Elkezdtem nézni a Lost-ot és, mint minden sorozatnál, ennek is beleolvastam, hogy végződik. Arra voltam kíváncsi, rájuk találnak e, vagy mind meghalnak vagy mi lesz.


És kicsit összezavarodtam; először azt olvasom,. hogy pár embert elvisz egy mentőhelikopter a szigetről, a többiek meghaltak a sorozat alatt. Oké, ez idáig rendben van, de aztán jön egy mondat, hogy a végén kiderül, hogy valójában mindenki halott volt a kezdetektől.


Magyarul, amikor becsapódott a gép, mindenki meghalt és amik vannak a szigeten azok maguk a halottak szellemei? Tehát most a szereplők, akiket látok, azok valójában meghaltak és ezek a szellemeik? Vagy valamit nagyon félreértettem? Csak azért is kérdezem, mert akkor hogy a fenébe viszik el azt a pár embert a sorozat végén mentőhelikopterrel.


Tudom hogy nem egy zseni kérdés, de ne dorgáljatok meg érte.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. febr. 13. 09:01
 1/4 anonim válasza:
Hello,ezt nehéz megmagyarázni elöször is végig kell nézned.Nem haltak meg a zuhanáskor az biztos.ÉS igen volt egy mentő helikopter ami párembert kivitt de a többiek ott maradtak és nem haltak meg.A többit nem mondom el mert az spoiler ellégé.
2016. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és akiket kivitt a helikopter 3 év mulva vissza mennek a szigetre.
2016. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja értem.

Köszi a választ!

Ott van pl a Kate, akit kivisz a helikopter. Most nem értem, őt akkor 6. évad végén viszi ki vagy vmikor sorozat közben és 3 év múlva vmelyik évadban újra visszamegy?

2016. febr. 13. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A helikopter a 4. évad végén viszi ki az oceanic hatot.

Utána visszamennek és újra lezuhannak.


A szigeten mindannyian élve voltak. Halottak csak a 6. évad "alternatív" világában voltak.

2016. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!