Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?...

Milyen sorozatot nézzek? (Valami nagyon jót! )

Figyelt kérdés

Nincs ötletem, hogy mit nézzek, úgy érzem, hogy már minden nekem tetsző sorozatot láttam. Ha belekezdek valamibe hamar megunom. Tudtok ajánlani valami igazán jót?

Amik eddig nagyon nagyon tetszettek: Hannibal, Fargo, Rectify

Amik még jók voltak: The Killing, The Fall, Sherlock, True Detective, The Leftovers



2016. febr. 13. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
The Frankenstein Chronicles; Daredevil; Jessica Jones; Banshee; Dexter; The Last Kingdom; Vikings; Ash vs Evil Dead; Twin Peaks; Eureka; And There Were None; The Shannara Chronicles; Into the Badlands
2016. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Király a listád! ;)


Úgy látom a komolyabbak felé húzol, de mindenképp ajánlanám a Pushing Daisies-t.

A Hannibal készítőjének a műve, viszont tűz és víz a kettő, annyi közös bennük, hogy mindkettő zseniális. És elmondhatatlanul különleges.


Ha olyat akarsz, amilyet még nem láttál, akkor próbáld be a Black Mirror-t.

Ha az első rész nem jönne be, semmi vész, bármelyik résszel kezdheted, bármilyen sorrendben, minden epizód teljesen önálló történet. Ha mély, filozofikus és morális kérdéseken akarsz éjszakánként rágódni, akkor ne hagyd ki!


Ehhez hasonló, de kicsit könnyedebb hangvételű az Inside Number 9.


Ha a The Killing tetszett, nekiugorhatsz az eredetijének, a Forbrydelsen-nek, mert eléggé eltér ahhoz, hogy mindkettőt élvezni lehessen.


És ha szereted ezeket a sötét tónusú, realisztikus krimiket, akkor valószínűleg komálnád a Bron/Broen dán-svéd koprodukciót, a The Killinghez hasonlítanám, de egészen más élmény.


Animácós jöhet? BoJack Horseman.

Lehet, hogy először kételkedni fogsz, de drámai hatásban felér a nagy sorozatokhoz, és a humor sem semmi benne. Nem utolsósorban egyedi, úgyhogy unatkozni nem fogsz közben.


Még két könnyedebb, de azért néha nyomasztóan valós sorozat, amiket nagyon szeretek a Shameless (a US verzió nálam csont nélkül veri az angolt), és az Orange Is The New Black.

Mindkettő hatalmas alkotás.


Ha sosem néztél dokumentum sorozatot, ezt akkor is merem ajánlani, mert igényes, megdöbbentő, és nagyon szórakoztató az HBO-nak a The Jinx című műsora. Egy valós ügyet követ végig eszméletlen jó rendezéssel, és nem kevés meglepetéssel.


Na még egyet: Carnivale.

A légköre átadhatatlan, elvont, kiszámíthatatlan, remek. Sztori? A jó és a rossz harca. Talán.


Jó csemegézést!

2016. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Breaking Badet még nem láttad, vagy nem tetszett?
2016. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
18%
The 100
2016. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek. :) Mivel hallottam, hogy a Breaking Badet sokan szeretik belekezdtem, de valamiért az első rész nem rántott be. Lehet, hogy folytatnom kellett volna és kicsit később meglett volna a várt hatás.
2016. febr. 14. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad nem ránt be egyhamar, de érdemes végignézni elképesztően jó. Amit még ajánlanék:

- Silicon Valley (HBO - vígjáték)

- Trónok harca

- Big bang theory

- Mr. Robot

- House of cards

2016. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első Braking Bad epizódban nekem túl sok volt a kémia. A kémia ádáz ellenségem.
2016. jún. 14. 10:28
 8/8 anonim válasza:

The Shield

The Sopranos

Deadwood

Breaking Bad

True Detective

Rescue Me

Fargo

House Of Cards

Trónok harca

The Wire

Oz

Aranyélet

Boardwalk Empire

2017. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!