Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy régi magyar film ami...

Van egy régi magyar film ami kiskorú gyermekekről szól, és nagyon csúnyán beszélnek, bánnak velük a felnőttek, mi a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon rég láttam kb 4 éve egy jelenetet ebből a filmből, talán az m1-en, annyira emlékszem volt benne egy tornaterem ahol a tanár nagyon csúnyán beszélt a gyerekekkel és "megalázta" őket szavakkal, a többire sajnos nem emlékszem de biztos vagyok benne hogy magyar. Van valami ötletetek hogy melyikről beszélek?
2016. febr. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

100 % biztos, hogy a film magyar és nem amerikai ???


Hitman- a bérgyilkos

2016. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
100% hogy magyar.. :D
2016. febr. 14. 22:16
 3/3 anonim válasza:
A tornateremről nekem rögtön a Légy jó mindhalálig jutott eszembe. Bár az nem igazán arról szól, hogy a felnőttek nagyon aláznák benne a gyerekeket, inkább csak ebben a jelenetben. Szóval lehet, hogy rosszat mondtam, de ha belenézel a filmbe az 54. perctől, akkor rájössz. :)
2016. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!