Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várható a Deadpool filmnek...

Várható a Deadpool filmnek folytatás? Kiegészítő kérdésem Spoilert is tartalmaz csak saját felelősségre!

Figyelt kérdés
Ugye aki már látta arra lennék kíváncsi,hogy Gina Carano által alakított ( egyik gonosz ő ) meghalt vagy jól láttam,hogy Colossus kimentette őt is ? Aki látta attól kérdezem ,hogy tetszett a film ? Az én véleményem,hogy egyszer simán megnézi az ember ,de nem hagyott bennem maradandót. Én többre számítottam persze imádban a vért meg a brutalitást. Talán azért nem jött be annyira mert nem igazán szeretem a képregény filmeket . Egyszer nézhetős számomra Deadpool.

2016. febr. 15. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz folytatás, igen.
2016. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és a lemaradt kérdésem Cameo volt benne ?
2016. febr. 15. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Folytatás biztos, hogy lesz, mivel sikeres volt.

Nekem sem volt egyértelmű, hogy a csaj meghalt-e, vagy sem, mivel ezt nem mutatták.

Hasonló véleményen vagyunk, nem volt rossz a film, de amennyire beharangozták, én azt vártam, hogy teljesen eltérő lesz majd az eddig látott szuperhős filmektől, azonban mégsem lett sokkal másabb.

Néhány akciójelenetnél nagyon rángott a kamera, így nem lehetett rendesen kivenni, hogy most éppen mi is történik.

Összességében nem egy rossz film, de számomra sem maradandó, nagy valószínűséggel pár év múlva TALÁN megnézem, de ennyi.

Cameo is volt, Stan Lee volt a sztriptízbáros DJ.

2016. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen kimentette Colossus a "gonosz nőt" a kezében.:D

Egyébként tetszett, csak kicsit rövid az a 108 perces hossz szerintem.

2016. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!