Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spartacus sorozat. Miért...

Spartacus sorozat. Miért cserélték le a szereplőt egy taknyosra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a Spartacus vér és homok 1. részében egy igazi férfi volt Spartacus. őt még elis tudom képzelni hogy így külsőre hasonlitott az igazi Spartacusra anno még a rabszolgafelkeléskor. de a többi részbe mit keres az az idióta 20 éves gyerek? ( a magyar hangja olyan mint egy r**bancnak) mi lett az eredeti szereplővel?
2016. febr. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt:

[link]

2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos meghalt a színész. A betegsége miatt forgatták le az előzmény sorozatot, remélve, hogy felépül majd, de nem így lett.
2016. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos meghalt..igaz én nem néztem az első két évadot, így számomra az új szereplő az etalon..amúgy 35 év körüli tehát igazi férfi, nem hinném h "taknyos" kinézete lenne..
2016. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

"Spartacus vér és homok 1. részében egy igazi férfi volt Spartacus. őt még elis tudom képzelni hogy így külsőre hasonlitott az igazi Spartacusra"


Te tudod h nézet ki az igazi Spartacus?? Azért azt még tegyük hozzá h a valóságban biztos nem volt ilyen helyes Spartacus, vagy úgy átlagban a korabeli emberek mint a filmben..

2016. márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!