Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szomorú filmek? Bőgni szeretné...

Szomorú filmek? Bőgni szeretnék rajt!

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Olyan filmet szeretnék nézni amitől depis leszek egy hétig, de újra meg akarom nézni, mert egyszerűen imádni fogom...ne legyen ami ijesztő és nem tudok majd elaludni vagy hogy mondjam, (Az osztály után ez volt...)de az elejétől bőgni szertnék. Előr is Köszi!! 😊

2016. febr. 15. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A jövő kezdete(Pay it forward). Csak azért nem sírtam el magam rajta mert moziban néztem, de nem sok kellett hozzá.

A másik film ami kiborított az a Táncos a sötétben.

2016. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne engedj el

Ébredések

Halálsoron

Becéző szavak

Csak egy kis mennyország

Acélmagnóliák

Színes fátyol

A jövő kezdete

Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni

Nevem, Sam

A suttogó

2016. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! Sokat már régóta meg szeretnék nézni, csak nem találtam :) zöld kezecske ment
2016. febr. 16. 14:13
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
mond valakinek vágjon szájban,tuti már az elején bőgni fogsz!!!
2016. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy, de tesóm vágott már szájba és nem bőgtem XD ha nem bőgök egyik filmen se akkor ígérem megkérek valakit hogy üssön meg XD
2016. febr. 17. 15:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Amerika mesterlövész, nem hiszem, hogy bűgni fogsz rajta, de a vége elég hatásos.
2016. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mielőtt megismertelek
2016. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!