Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ÜDV! Stáblista utáni jelenet...

ÜDV! Stáblista utáni jelenet volt a Deadpool filmben?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélj mi volt az ? :))) Köszi
2016. febr. 16. 17:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos moziban nem vártam meg a stáblista utánit mert ment az utolsó vonat :DDD
2016. febr. 16. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről.

Deadpool egy köntösben bedob még pár poént és kb. ennyi.

2016. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
óóó köszi szépen :) Akkor nem bánom,hogy elértem a vonatot ez miatt :D
2016. febr. 16. 21:09
 6/7 anonim válasza:

*SPOLIER*


Kijön a szobából egy elnyűtt köntösben és beleszól a kamerába hogy mit bámulunk még mindig, a film véget ért, és ha a következő rész előzetesre várunk akkor cseszhetjük mert mert arra nem volt pénze a stúdiónak. Aztán elhinti hogy a második részben lesz egy Kábel nevű szereplő, de még senkinek fogalma sincs arról hogy ki lesz az. Szóval a sztorihoz ez a jelenet nem annyira adott hozzá, de egyértelművé tette, hogy lesz második rész, és hogy ki lesz benne a főgonosz.:)

2016. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Teutul válasza:
Kábelt emlegeti, hogy benne lesz a második részben, igen. De azt nem mondja egy szóval sem, hogy ő lesz a főgonosz. Nem kizárt, hogy szövetséges lesz, mint az első részben Küklopsz vagy Megaszonikus Tinitorpedó. A Deadpool játékot bár még nem játszottam végig, de abban szerepel Kábel és ahol tartok, még mellettünk áll. Hacsak a történet még számomra még ismeretlen részében valahol ellenünk nem fordul, úgy hiszem, inkább szövetséges lesz, mint főgonosz. :)
2016. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!