Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet vagy...

Tudtok olyan filmet vagy sorozatot ami olyan mint a Harry Potter?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami pont olyan, olyat sajnos nem tudok. De ha a fantasy érdekel, nézd meg a Gyűrűk Urát. Köszönőviszonyban sincs ez a két film, de ha a Harry Potter tetszett, akkor ebben sem fogsz csalódni.
2016. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Gyűrűk ura a legjobb alternatíva, de még szintén jó a Narnia krónikái, és egy régi klasszikus, a Végtelen történet.
2016. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont olyan nincs ,de fantasy téma körben találsz jó néhányat mint pl az említettgyürük ura.

A Shannara Chronicles elég jó fantasy,bár még nem rég kezdték adni, ha már szó volt a gyűrűk uráráól


Ha meg boszorkáynosat akarsz, akkor vannak alternativák attól függen hány éves vagy .

A Sabrina a tin boszorkány, bübájos boszorkák szerintem elég jók és viccesek.

Aztán a Buffy, a vámpírok réme-ben is van boszorkány és szintén elég jó és durvább mint az elözö kettő.

Azátn ott van a Médium és Hex idösebbeknek.


boszorkéányos filmben most a Boszorkányszerelem jut eszembe ami egy aranyos film.

2016. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs hasonló.

Sorozat ami még nem említettek:

Grimm

Egyszervolt hol nem volt


Max animében van varázsiskolás, de nem azt kértél gondolom nem érdekel.

2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként 12 éves vagyok

de a gyűrűk ura annyira nem jön be

2016. febr. 26. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet kifelejtettem: A varázslótanonc
2016. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!