Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem shipeli senki...

Miért nem shipeli senki Danny-t és Jesse-t a Bír-lak című sorozatból?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég régi és, hogy akkor még "nem volt divat", de szerintem nagyon aranyosak együtt :D (de még csak most nézem az első évadot)

2016. febr. 19. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

most lehet hogy hülyének számítok, hogy nem tudom, de mi az hogy shipelni?!

ha tudnám, lehet hogy tudnék válaszolni rá, mert nagy rajongója vagyok a sorozatnak és nem rég néztem végig.

2019. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem, mit jelent a shippelés.

Szóval ha jól értem te azt akarod, hogy Danny és Jesse jöjjenek össze egymással meleg párkapcsolatba? Esetleg te is meleg vagy, hogy ilyet szeretnél? Gyorsan hozzáteszem nem ítéllek el érte, semmi bajom a melegekkel! Szerintem egy fiúnak fiút illetve lánynak lányt szeretnie szerelmesen ugyan úgy szíve joga mint lánynak fiút és fiúnak lányt.

Na de visszatérve, ők nem melegek, azért nem shippeli őket senki. Ráadásul Jesse Danny sógora. Szóval már csak azért se.

2019. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!