Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz folytatása...

Lázár Lauraa kérdése:

Szerintetek lesz folytatása az Alkonyatnak? Mikor jön ki a Midnight Sun (Éjféli nap)?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom,de sok dolgot hallottam, hogy az író befejezte az írást,de olyat is hogy folytatja.Ti mit tudtok erről?

2016. febr. 22. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy lesz folytatása, de ha lesz, biztosan nem Kristen Stewart-tal és Robert Pattison-nal.
2016. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Remélem nem lesz. :D


De most őszintén, nekem ez a vérfarkas-vámpír-ember-es téma megfogott, de az Alkonyat megvalósítása borzasztó lett. Nagyon jó lenne, ha egy másik filmrendező elővenné a témát, és összehozna egy olyan filmet, amit nem csak tinilányok élveznek. :3

2016. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a történet, nem bánnám, ha lenne folytatása, főleg olyan, ami 7 évvel később a már felnőtt Renesmee és Jacob szerelmének kibontakozásáról szólna.
2016. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy az Éjféli nap csak egy rövid videó, ami az eddigi részeket foglalja össze!
2016. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem lesz folytatás.


A "Midnight sun" pedig eredetileg a folytatás lett volna. És az első könyv-et (Twilight/Alkonyat) irta volna le Edward szemszögéből. Csak az történt hogy Stephenie elküldte az egyik barátjának a könyv addig megírt részét hogy olvassa át, erre az feltette a net-re. És ezért nem fogja befejezni.

2016. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem lesz folytatása, pedig van elég elvarratlan szál - tényleg sagává lehetett volna írni...
2016. febr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!