Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Rebels című sorozath...

Star Wars Rebels című sorozathoz lenne pár kérdésem, mikor is játszódik pontosan?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni a Rebelst,hát fogjuk rá kellett neki ez a tipikus 1.évad ahol igazából semmit sem csinálnak. Viszont most a 2.évadnál járok és elég jót tett a sorozatnak ez az Ahsoka és Darth Vader páros behozatala.

Viszont lenne pár kérdésem amit nem igazán értek vagy csak elsiklottam rajta :D


1.A sorozat egész pontosan mikor is játszódik??? A 3. és 4.rész között elvileg nem??? Mert a 2.évad elején mikor Darth Vader beszél Sidiussal akkor Obi-Wan is szóba kerül mint megtalálandó célpont.


2.Ha már Obi-Wan, kedvenc karakterem és szerintetek fog szerepelni a Rebels-ben?


3.Ahsoka hogy szerzett fehér fénykardokat??? Tudom kicsit idióta kérdés de elvileg a jedik a fénykardjukba padawan korukban szerzik a kristályt mint Ezra is az első évadban. Akkor mégis hogy van neki fehér színben?


4.A sorozatnak kb mi a célja??? Mivel most Darth Vader a ,,fő ellenség'' így elvileg őt kellene megölni, de tudjuk hogy ez majd Luke feladata lesz. Akkor max az inkvizítorokat tudják majd legyőzni nem?


Előre is köszi a válaszokat :D



2016. febr. 22. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahsokának azért fehér a kardja mert otthagyta a jediket és gondolom talált magának fehér kristályt amivel kifejezi hogy nem áll senkinek az oldalán.
2016. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. A sorozat 15 évvel a III. rész után kezdődik.

2. Szerintem nem, már volt egy kis kameója a hologramon, ennél több valószínűtlen. Az ő feladata Luke védelme, kétlem, hogy elhagyná a Tatooine-t.

3. Passz, ez lehet még később kiderül egy másik epizódból, vagy egy képregényből. De a fehér szín tényleg azt jelenti, hogy ő már nem Jedi.

4. Mi a célja? Hogy egy legyen egy animációs sorozat a fiatalabb korosztálynak a The Clone Wars helyett. Ezenkívül meg kicsit kibővíti az univerzumot, elmesél pár sztorit a 3. és 4. rész közti időből. Ha arra gondolsz, hogy mi lesz majd vége, akkor is passz. Szerintem úgy lenne egyedül logikus ha Kanan meghalna, Ezra pedig vagy szintén meghalna, vagy átállna a sötét oldalra, esetleg hagyná az egész Erő témát és a Jediket. Hiszen a 6. részre Luke maradt az utolsó Jedi, így más nem lehet.

2016. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a 4. kérdésre válaszolnék (a többire érdemi választ már kaptál): A sorozat célja a Lázadás kialakulásának bemutatása
2016. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!