Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy került elő Anakin régi...

Hogy került elő Anakin régi fénykardja?

Figyelt kérdés
Elméletileg az a fénykard megsemmisült,amikor Vader levágta Luke-nak a kezét, vagyis inkább leesett a francba,de akkor is ezt szerintem nem gondolta át a kedves rendező úr.

2016. febr. 21. 18:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megtalálták. Ennyire egyszerű.
2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor se értem... Leesett egy baromi nagy bolygóra,és megtalálják. Nagyon sántit
2016. febr. 21. 18:58
 3/23 anonim ***** válasza:
Miért is sántít? Nem feltétlenül oda esett az a fénykard, ahova Luke
2016. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lehet..Nektek,hogy tetszett az új rész? Szerintem a látvány/effektek + hanghatás nagyon jo volt, viszont a történet a béka valaga alatt van.
2016. febr. 21. 19:37
 5/23 A kérdező kommentje:
Meg nem akarok spoilerezni,de az utolso jelenet az évszázad legnagyonn filmes átverése volt.
2016. febr. 21. 19:40
 6/23 anonim ***** válasza:
Még csak ismerős terepen mozogtak, direkt, hogy ne csalódjon akkorát a közönség. Most már valószínűleg merészebbek lesznek.
2016. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát én elég nagyot csalódtam.. A következő részét tuti,hogy inkább otthon fogom megnézni,mert egy favatkát sem ér
2016. febr. 21. 19:51
 8/23 anonim válasza:
Maz azt mondja hogy saját maga találta meg a fénykardot, utána elvitte Takodana-ra és évekig rejtegette amíg Rey és a többiek megérkeztek.
2016. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
10 év múlva is az lesz, hogy nem lehet mondani bármit is az sw 7-ről? Akit nagyon érdekelt már megnézhette 10x is.
2016. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyetértek. Ja és én addig gondoltam spoilernek bármi olyat, ami elárul vmi bagy cuccot előre, amíg vetítik a moziban, szóval az sztem már rég elmúlt xD

Kérdés: pont ilyet akartam ma kiírni, csak előbb ezt találtam... én is azt gondolom, hogy az V. részben a nagy fr@ncba esett le az a kard, hiszen Felhőváros alatt nincs is más csak a sok km vastag légkör, ugyanis a Bespin egy gázóriás...

2016. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!