Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok olyan filmeket...

Mondanatok olyan filmeket amik megrazoak, tanulsagosak, beleegnek az ember fejébe es nagyy hatással bírnak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom A mintadiák című filmet.
2016. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "Hét élet" is érdekes, számomra relatíve emlékezetes film volt. (Bár amúgy is elég keveset nézek meg, azt is alaposan előszűrve.)
2016. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rám például a Pi élete is nagy hatással volt.
2016. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kísérlet, A hullám, Pillangó-hatás, Fogadom...
2016. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fight Club
2016. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én inkább mindfuck filmeket ismerek. Ezeken nagyon kiégették az agyam. Eléggé megrázó az I origins. Ha kevésbé megrázót akarsz, ami csak minduck, akkor ott van a Deus Ex Human revolution. EZ inkább Sci-Fi de elég jó. Lehet, hogy nem pont ez a címe. Nem tudom mennyire okoz problémát, de ha fiatalabb vagy, akkor ne nagyon nézdd úgy hogy van mögötted egy szülő :D. Sok meztelenséget van ebben. (off: ami szintén kiborított az I origins-ben, az az, hogy beletekertem a filmbe, és már sexjelenet volt. Ezt leszámítva jó film, és van benne "happy ending" is, vagy legalábbis olyasmi. Szerintem érdemes megnézni.) Remélem segítettem.
2016. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2016. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!