Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A katicabogár és fekete...

A katicabogár és fekete macska kalandjai cimű sorozat hány részes?

Figyelt kérdés
Most indult a Disney-n egy új rajzfilmsorozat a miraculous-katicabogár és fekete macska kalandjai és arra lennék kíváncsi hogy ez csak egy pár részes minisorozat vagy nem?

#rajzfilm #Disney #miracoulos-katicabogár és fekete macska kalandjai
2016. febr. 22. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most fut. Franc se tudja, milyen hosszú lesz.

De nem hiszem, hogy minisorozat. (Franciául tegnap jött ki a 19. rész)

2016. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kételkedtem mert a tv újságban előre megnéztem és ott a 11. Rész után előröl kezdi... Mégegyszer köszi a választ
2016. febr. 22. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


26 részt jelölnek.

2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én 26 részről tudok youtube-on franciául angol felirattal. A 24.-re még nem találtam rá, habár különböző csatornák különböző sorszámmal is töltik fel.
2016. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 26 részes. Habár 11-es részig vancsak magyarul, onnantól franciáúl. De a DISNEY csatornán minden nap, delután fél hatkor van a francia részek magyarúl! Szoval már azok is magyarúl vannak a tv-ben.


Egyébként szerintem nemsokára lesz még több része 26-nál, mert eddig úgy irta higy első évad. És nem szokták igy irni,csak ha lesz valamikor 2 évad is. Meg amúgy is befejezetlenűl lett vége!!! 🐞🐾

2016. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én is úgy láttam a youtubeon hogy 26 részes, de az nem lehet, mert elvileg még nincs második évad, a magyar szinkronos és magyar szöveges részeket láttam, kivéve a 16. és a 21. részt. DEEEE! láttam egy videót, amiben Marinette és Adrian megcsóóókolják egymást, úgyhogy kell még résznek lennie. :)
2016. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

26 rész van, mind láttam, nem tudom miről beszél az utolsó. Nincs smacizós rész. Csak majdnem-smacizós (Horrificator epizód), de az is csak a kisfilm miatt, amit forgatnak (Chloé sajna félbeszakítja a felvételt.)


Egyébként lesz második és harmadik évad is, időpontot egyikhez sem tudok, de elvileg mindkettő 26 részes lesz. (Két helyen is láttam az epizódszámot, de azért nem vennék rá mérget)

2016. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2016. jún. 14. 17:23
 9/11 Arwen83 válasza:
Sziasztok! Vannak valahol az első évadban csak magyarul leszinkronizált Katica videók? Vagy csak felirattal nézhetőek? Némely rész olyan gyorsan van feliratozva, hogy kezd zavaró lenni. A film rovására is megy olykor. Az angolt még értem, de franciául sajnos nem tudok. Köszönöm.
2016. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Robert.L válasza:
azt mondták hogy 6 évados lesz és 2.évad pedig 2017.febr/marc körül jön
2016. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!