Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan végződik végül a Lost...

Hogyan végződik végül a Lost című sorozat?

Figyelt kérdés
Régebben néztem, de pár évad után abbahagytam. Mostanában feljött témának néhányunk között, hogy hogy végződik, de mindenhonnan más választ kapok. Hallottam már olyat, hogy csak egy álom volt az egész, hallottam már olyat is hogy a sziget volt a purgatórium és már mind halottak voltak a kezdetektől.. Valaki, aki végignézte?

2016. febr. 22. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudni. Nincs konkrét vége a sorozatnak, a végén belépnek egy nagy ajtón. Sokak szerint így ez a Sziget volt a purgatórium. Őszintén szerintem a sorozat készítői nem tudták eldönteni mi legyen a főszál, volt benne minden, pont ezért talán zseniális döntés hogy még a vége is ilyen misztikus maradt.


- Mert azt valljuk be hogy nincs olyan sorozat ami ilyen nagy misztikumot felépít és több 10 millió ember érdeklődését fentartotta éveken át, gyakrolatilag a semmivel. Mert igazából az utolsó évad végefelé is a történet nagyon kis részét ismertük.

2016. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Ez a purgatóriumos okos ötlet egyébként. Köszönöm a választ! :)
2016. febr. 22. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

1


Azért az utolsó évadban elég sok rejtélyre fény derül. De vége tényleg "misztikus".

2016. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég sokmindenre? Lehet de emlékeim szerintem még az utolsó részekben is új szálakat vezetnek fel.
2016. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több féleképpen lehet értelmezi, de ami a leglogikusebb és maguk a készítők is nyilatkozták, hogy ami a szigeten történt az valós volt, és valóban megtörtént, valamint Jack apja is mondja a végén hogy "...életetek legjelentősebb részét együtt töltöttétek.." A vége gyakorlatilag a 6. évad elején felvezetett emlékezés/mellékszál lezárása, hogy ott végén a túlvilágon összegyűlnek. Azt nem tudni mikor játszodik, valaki ugye Jack előtt valaki utána halt meg, akár évszázadokkal később is. (gondolok itt Hurley-re, aki ugye ivott az élet vizéből, és Jack és Jacob után ő töltötte be a sziget őrzője posztot.)


De akárhogy is talán ettől a befejezéstől is ilyen zseniális ez a sorozat na meg a sok misztikumtól, és a rengeteg kérdéstől, marad ez a sorozat örökké klasszikus, és összehasonlíthatatlan bármely más sorozattal.

2016. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!